/i/Para

 1. 1.
  +2
  Evet reisler çalışmadan para kazanmanın tek bir yolu vardır. Buraya saçma sapan şeyler yazıp 3 gruba ayırmıycam. Prim olsun diyede birşey yazmıyacağım.

  Çalışmadan para kazanmak için biraz paranız olması yeter 1000 TL gibi. Gene siz ek olarak çalışrsanız bilmem. Beyler devir yatırım devri yatırım yapan her daim kazanır. Şimdi network nedir ne değildir bilmeyen büyükler çuğu verebilir sorun değil. Ben burdan 3-5 abime anlatabilsem yeter.

  Şimdi uzun dönemli yatırım ve kısa dönemli yatırım olmak üzere 2 gruba ayrılır ki ben dediğim gibi ayırmıyacağım. Çünkü kısa dönemli yatırımla başlayacağız ! Çünkü para nakittir, nakit vakittir beyler.

  Mesela uzun dönemli yatırım sitesine yatırım yaparak araba alan bir abimizin bana gönderdiği bir fotoğraf sitenin adı GetMyAds ama ben o siteyi anlatmıycam http://imgim.com/9gW3MQ.jpg

  Kısacası beyler eğer istek olursa sizde bir networkcu sizde bir yatırımcı olmak istiyorsanız, ileride rahat etmek istiyorsanız internetten bir geliriniz olsun istiyorsanız rez alın rezlere göre devam edicem.

  AKLINI KULLANAN KAZANIR. BiLMEDiĞi ŞEYLERi KÖTÜLEYENLER HEP KAYBETMEYE MAHKUMDUR

  ···
 1. 2.
  0
  Okumayın trilyoner oldum.
  ···
 2. 3.
  0
  tutar #rez
  ···
 3. 4.
  0
  Para mara yalan ben zengin degilim ama mutlugu buldum.en azindan zengin olmaktan iyidir. para kotuluge acilan kapidir
  ···
 4. 5.
  0
  Yaz kazanalım o zaman
  ···
 5. 6.
  0
  Devam edeyim mi beyler burdda mısınız
  ···
 6. 7.
  0
  Benim bahsedeceğim site Türk sitesi. ilerde daha cok kazanınca daha yüksek yatırım sitelerine tasvik edicem sizi. Sitemizin kurucusu Erdal Altay. Büyük bir Networkcu , yazılımcı ve inşaat işleriyle ilgilenen biri. Kurduğu siteyle toplam 350,000 TL ye yakın bir ödeme yaptı. Sitenin vergi levhası, ofis adresi ve ofis numarası mevcut. Türkiyede en cok kazandıran ve güvenilen site. Yatırım konusuna gelince şu şekilde yapacağız.

  245 TL si olanlar
  Altın paket 195 TL + Altın Üyelik 50 TL = 245 TL Gider 330 TL Gelir

  325 TL si olanlar
  inek 80 TL + Altın üyelik + Altın Paket = 325 Gider 420 Gelir

  ineğin diğer seçenekleride var ama ilk alırken 80 TL olandan almak zorundasınız.

  inek seçenekleri : http://imgim.com/8PWOnd.png
  NOT : 1 ALTIN = 1 TL

  Yani beyler buraya 2000 TL si olanda yatırın yapar 20 TL si olan adamda. Yatırım yapmak isteyenler verdiğim linkten üye olsunlar aklına takılan birşey olursa özelden yazar.

  Bu linkten uye olanlar referansım olmuş olur birşey kaybetmez
  BUYRUN LiNK : http://ciftlik.im/ana_sayfa?r=skrylibla
  ···