/i/Hikaye

Herkesin bir hikayesi var, ya senin hikayen nedir?
 1. 1.
  +2
  Beyler bende her imçiçi gibi 1.90 boyunda atletik yapılı ultra yakışıklı bi panpanızım. Okulun en güzel kızlarını nasıl yiyip bitirdiğimi dinlemek istiyosanız doğru yerdesiniz. incideki kalitesiz hikayelere son diyoruz. Hadi başlayalım.
  ···
 1. 2.
  +1
  Üniye yeni başlamıştım. Herkes hemen bi ortam yapmaya çalışıyor. Kimse kimsenin yüzüne bakmaya bile tenezzül etmiyo herkes o kadar cool o kadar şekil. Allahtan bi arkadaşımla aynı bölümü kazandıkta o sıfatsızları çekmek zorunda değildik. Ama bizim amacımız belliydi zaten. AV... Yavru ceylan arayışına okula girer girmez başlamıştık. Bu arada benim adım capper(c) okula beraber girdiğim arkadaşımın adıda rıfat olsun (r). Bu arada rıfatta aynı benim gibi yakışıklı kaslı bi panpamız

  R - ulan capper. Olum şu karıların güzelliğine bak lan bunlardan düşürür müyüz sence?

  C - bilmiyorum hacıcillo ama bi şekilde kendimizi gösterip gacıların dikkatini çekmemiz lazım yoksa ünide 5 sene el gibmeye devam ederiz.

  R - haklısın haklısında napıcazda kendimizi göstericez olum.

  C - dur bakalım bikaç bi şey düşünücez.

  Biz bu rıfatla baya düşündük beyler okuluda iyice araştırdık. En sonunda okulda bi spor takımına yazılmaya karar verdik. Atletiğiz ama ne futbol oynayabiliyoruz ne basketbol var voleybol desen o da yok rıfat zaten yüzmeyi geçen sene öğrenmiş. Lan bi baktık amerikan futbolu takımı var.

  C - lan antifiriz amerikan futbolunu biliyon mu?

  R - biliyomda amk nası oynanıyo futbol gibi mi aynı?

  C - bu gece işimiz var rıfat çalışmamız lazım şuna netten.

  Yurt işlemlerini hallettikten sonra akşam rıfatla yurda geçtik.
  ···
 2. 3.
  +1
  Beyler dinliyosanız devam edicem
  ···
 3. 4.
  -1
  Teyzem yanımda kuzen
  ﹎ ┈ ┈ ┈ ﹎
  ﹎┈    ●   o  .﹎ ﹎
  ┈ ┈ /█/▓ ﹎ ┈
  ▅▆▇█████▇▆
  ···
 4. 5.
  0
  Neyse beyler okursunuz elbet yazıyorum ben
  ···
 5. 6.
  0
  Başladık araştırmaya amerikan futbolunu. Açtık netten maçlar izliyoruz, hareketler öğreniyoruz. Üç beş bi şey öğrendik en sonunda sabahlayarak. Ertesi gün okulda bu seçmeler ne zaman oluyo falan o işleri kovaladık ama hiç arkadaş çevresi falan uğraşmıyoduk. Bu işlerle uğraşırken kantinde gözüme bi hatun çarptı. Sapsarı saçları, masmavi gözleri , diri göğüsleri taşşş poposuyla hatun tam bi afet. Ulan capper dedim şu işleri hallet okulda bi kendini göster sonrada bu hatun senin be olum dedim kendi kendime. Rıfatla öğrendik seçmeleri. Seçmeler yarındı. Napılıyo ne ediliyo diye araştırdık. Fiziki güç top fırlatma koşu falan bakıyolarmış. Dedik biz bu işi hallederiz. Önceki günde sabahladığımız için erkenden geçtik yurda vurduk kafayı yattık.
  ···
 6. 7.
  0
  Sabah kalktık ikimizde enerjik. Yemekhanede yapmadık kahvaltıyı çıktık dışarı bomba bi kahvaltı yaptık. Kampüste dersti muhabbetti derken seçmelere kadar vakit geçirdik. En sonunda geldi saat rıfatla şortları çektik gittik sahaya. Böyle futbol sahası gibi bi yer. Ünide daşşaklı olduğu için her türlü imkan var yani. Gittiğimizde takım çalışıyodu orda herifler uçuyolar kaçıyolar zıplıyolar birbirlerinin üzerlerine atlıyolar. Rıfatla birbirimize bakıp yutkunduk sonrada sıraya girdik. Bu sıkıcı kısımları atlıyorum panpalar koşu top atma falan yaptık o işleri zaten pek bi kişi olmadığı için seçmede ikimizde seçildik takıma. Anında formalarımızı verdiler yarın sabah saat 8 de antremanda olun dediler. Bizimde rıfatla ebemiz gibildiği için gittik yurda yemek bile yiyemeden hemen uyuduk.
  ···
 7. 8.
  0
  O yorgunluğa sabah erken kalkmak çok koydu beyler. Ama ilk günden antremana geç kalmakta olmazdı. Hemen hazırlanıp ufak bi şeyler atıştırıp uçtuk sahaya. Tam zamanında yetişmiştik. Koşu antremanı yaptırdı o gün koç baya ağzımıza sıçtı. Ama amerikan futbolu takımı kapşonlularını kaptığımız için umrumuzda değildi tabi. Kendimizi takımdan çevre yapmıştık çok güzel. Bütün dikkatler üzerimizdeydi. Ama ben o sarışını istiyodum. Onu ararken geçen gördüğüm yerde kantinde tekrardan ona rastladım...
  ···
 8. 9.
  0
  Beyler bi kendini belli edin ya partlar hazır hikaye çok uzun yoksa kimse yatıcam yarın devam edicem.
  ···
 9. 10.
  0
  Rezerve
  ···
 10. 11.
  0
  napalım meşale mi yakalım amk devam et
  ···