• 0 / 0 / 4123 entry
 • 173 başlık
 • 7 trend
 • 13,186.16 incipuan

ucanillegal "nickinizin altında iyi bir kalp var.."

 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok son
  Aşk acısı değil dostum, önceki başlığıma bak derim.
  ···
 • +1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok son
  (bkz: eriyorum ben be beyler tutanım yok)
  geçen açtığım başlığı bilirsiniz, birkaç şey demiştim,ve az önce başaramadım,onu da kaybetmişim beyler. Yüzüme açıkça dedi, seni sildim ben bi daha olmuyormuş diye.Bir insanı kafada sildin mi bir daha olmazmış be beyler,3 seneyi 8 günde silmeye çalışmış, unutmaya çalışmış beni ve başarmış. Bu seferlik uzatmicam beyler,az önce herşeyimi iptal ettim, evi de terk ettim. Artık ne evim, ne bi şeyim,ne de o dostum yok, hayatım an itibari ile bitti. Bi sözlügüm, telefonumda kalan %36 şarj,ve üstümde bi tişört pantolon kaldı en son. Bugün herşey son bulacak belki de,her zaman olduğu gibi bu hikaye de böyle bitti beyler. Sizler de herşey için sağolun, artık bu mecrada yokum, olabilecegimi de sanmam geri dönülmez yoldayım artık. Geriye sevdiğim bi müzisyenden kalan son sözleri bırakayım size, kulağınıza küpe olsun bari:kendinize iyi bakın,ya da bakmayın.Ha,bu kimsenin umrunda da degil, bunu da hiç unutmayın. Teşekkürler dostlarım, hiçbir samimi dostunuzu üzmeyin siz, kimseye de hayatınız değerinde değer vermeyin.Ben verdim, şimdi de hayatım bitti işte. Kalın sağlıcakla..
  17 Mayıs Perşembe 18.20 Son Başlık
  /ucanillegal.
  ···
 • +1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Tabi kullan dostum,ne demek. Yüzleşcem en kısa zamanda, gözünde hissetcem son bi kez gerçekten silmişse, sonrası belli zaten..
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Eyvallah kardeşim, sagolun hep yaşayın siz
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Dostluk ama öyle böyle bi dostluk değil be kardeş, umarım bir gün senin de olur böyle bi dostun anlarsın, tabi sonu böyle olmasın
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Kardeş göğsümün üstünde öyle bir baskı var ki kalkıp yanına gidesim var şimdi ama müsait değilim dedi napıcam nasıl beklicem dayanıcam hiç bilmiyorum nasıl geçecek zaten onu düşünemiyorum dahi
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Mutlaka görün be dostum benim gibi hafife alma işte sonu kötü oluyor alma görün be
  ···
 • +1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Eyvallah dostum, varlığın yeter sağolasın
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Olayın temeli o zaten, öyle öyle anlıyorsun, genelde en bilindik belirtisidir zaten
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Eyvallah dostum, o olmadan ümidim yok ama bakıcaz artık hayatın bi oyunudur belki de.
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Sevgililik durumu yok yani.
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Bipolar hastalık maalesef kardeşim, ve dostum bıraktı beni evet, çok çok değer verdiğim bir dostum.
  ···
 • +1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Dilemedim mi be dostum, telefonda diledim tabi de yüz yüze görüşmek gerek. Müsait olduğu zaman gidip görücem zaten, aramızda 3 saatlik mesafe var ortalama, ama gidip gözüne bakarak,onu hissederek dinleyip konuşacağım bir de.
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Sen de güvenmiş miydin o kadar dostum, her gün en az 100 sayfa üşenmedim saydım 727 gündür silmemeye başladığım sohbet, çarpsan 72.700 tane sohbet satırı smsi vesaire dahil bile değil tonlarca fotoğraf ses kaydı belge, sen atıp silebildin mi peki bunları ben hala silemedim de bi öğreneyim dedim madem benden uzun yaşamışsın bi yol alırım belki senden .
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Okusaydın anlardın belki ne bileyim.
  ···
 • -1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Oldu işte be kardeşim şimdi de kolaysa sil, mesajda lafta sildin hadi, peki ya yürekte..
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Şöyle ki dostum, odaklanma yavaş konuşmalar, takılmalar,anlama,bir konuya uzun süre stabil kalamama bunlar giriş seviyesi denebilir zaten. Mani evresi dediğimiz, asıl kısmıdır hastalığı. Umursamamazlık,aslında önemli olduğunu bildiğin şeyler bi anda gibinde olmaz, zevk alamama, hiçbir şeyden hem de,sonu kötü olacak ani kararlar, hani şu beş dakika sonrasında naptım lan ben diyip pişman olabileceğin, ölüm intihar düşünceleri, ota taka basit şeylere sinirlenme durumu, buna yersiz mutluluk da dahil, cinsel dürtü yüksekliği(genelde evli çiftlerde çok görülür afedersin fazla ilişki durumu gibi)(bende olmadı tabi),uykusuzluk,ve uyku problemleri. Belirtiler böyle işte dostum
  ···
 • +1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Evet dostum, öyle tek seferde olmadı, diyorum ya yavaş yavaş çökertti beni bu adi hastalık. Zaten konmuştu adı. Herkesle aramı bozdum ben dostum,ama hiçbiri o melek gibi olan dostum kadar yaralamadı, affedemedi beni. Evleneceğim kadın değil, dostum işte. içimi dışımı bilen, beni benden iyi ezberlemiş olan, köpek gibi güvendiğim, adeta yaşama hevesim olmuş insan.
  ···
 • +3 -1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Kızın neden öyle dediğini soran olur diye,o günün akşamı yine ani sinir tutmuştu, bazı olmayacak şeyler söyledim, içimden aslında gelmeyen, aslı olmayan şeyleri. Anlamadı işte be beyler, alındı. Sonrası da malum zaten, o melek gibi insan da kaldıramadı artık..
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Eyvallah eski dostum.
  ···
 • 0
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  O hastalık yüzünden güzel dostum,ona birkaç olmadık şey demişim o gün akşamı, affedemedi işte lan beni. Bıraktı be beni, canavarların eline bıraktı beni dostum..
  ···
 • +28 -1
  eriyorum ben be beyler tutanım yok
  Derdim ne kız,ne okul,ne aile,ne iş,ne de başka bişey be dostlarım.Ben yazayım 2 tane okuyanım çıkar belki..
  2 sene öncesinde ben mutlu bi adamdım be beyler, çevreme hep pozitif enerji yayardım, insanlar beni çevresinde isterdi adeta.Ama bir kilit nokta vardı ki beyler, bazen ufaktan aniden sinir olabiliyordu, odaklanma anlama problemleri bazen oluyordu ama öyle hafif bişey.Çok ağırdan yükselmeye başladı beyler, çok ağırdan. Yavaş yavaş çöktüm, odaklananamama,anlama sıkıntıları, hiçbir şeyden zevk alamama(gamerdim, oyunların bile yüzüne bakamıyorum lan),umursamaz olma, şiddetli hal değişimi,ani sinirler vesaire vesaire.Çöktüm be beyler. Ortamlara giremez oldum.Her zaman yanımda bi ışık vardı biliyor musunuz beyler,bi kız arkadaşım,ama arkadaş sevgili değil, dost be beyler sabahlara kadar konuştuğumuz 4 senelik canım kanım meleğim diyorum size. Hiçbir zaman bırakmadı beni,hep yanımda oldu,hep. Hani üstünüze karanlıklar çöker ya,o her zaman çekip kurtardı beni, dünyanın yaşanabilir olduğunu gösterdi bana. inandım ona resmen, bağlandım, anamdan babamdan görmediğim şefkati ondan gördüm be beyler, bendim o be bendim, canımın içi kalbimdi.iki gün önce beyler,iki gün önce benden artık bişey bekleme dedi be beyler, dedi be.O an sanki dünya başıma yıkıldı be,tüm şimşekler benim üstüme çaktı, içimdeki o ışık vardı ya beyler hani son zamanda noktaya dönüşmüş olan,o söndü be beyler.Ben işte o an öldüm be,o an bittim ben,o bırakmaz ki lan beni,o benim canım içim be beyler. Dost bu ulan dost, hani sevgilin olur ya çevreden de görürsün, elbet biter bir gün bilirsin. Dost öyle değil be beyler, dost ayrı bir şeydir. Dost kötü gününde kafanı omzuna yasladıgın, içini açtığın, varlığı hissettiren tek insandır varlıktır be beyler, vallahi öyledir. Sevgili bulursun,ama dost bulamazsın be,bulamazsın oğlum, kolay değil öyle. Uzun lafın kısası, ben o andan sonra tam bittim beyler. içim bitti, kalbim kaldıramıyor artık. Koskoca bi ordu karşısında tek başına kılıç sallayan biri gibi kaldım be beyler, korkular sıkıntılar dünyamı sardı artık.Ben dönüp her o mesajı okuduğumda içimde yine kopuyor be fırtınalar beyler.Bu bipolar bozukluk var ya beyler, öyle şerefsiz bi hastalık ki,öldürmüyor beyler, önce herşeyi alıyor elinizden, alıyor,bitiriyor;yavaş yavaş gibiyor sizi beyler,en sonunda vurup öldürüyor be beyler.En yakın zamanda son bir kez yüzleşmeye gidicem beyler onla.Ya yaşatacak, hayata bağlayacak beni,ya da ölümle baş başa bırakacak, ya eriyeceğim,ya dirileceğim be beyler.Bu benim son şansım, hayata dair sonum be beyler.Şans dileyin,ne olur siz de şans dileyin. Olur da ,yapamazsak, başaramaz yenik düşersek, beni iyi hatırlayın olur mu be beyler, eski başlıklarıma bakar az neşelenir gülümsersiniz belki.iyi hatırlayın beni be dostlarım,siz de bendensiniz unutmayın. Hayat,elinizdeyken, mutluyken,dostunuz yanınızdayken bilin kıymetini. Sakın ola bir kötü söz bile söylemeyin ona dostlarım, sakın..
  11 Mayıs 2018 Cuma 19:51
  -ucanillegal
  /Hakkınızı helal edin/
  ···
 • 0
  en sevdiğiniz gta oyunu hangisi beyler
  Oyna modum oyna güzeldir
  ···
 • 0
  en sevdiğiniz gta oyunu hangisi beyler
  Bence öyle değil dostum, oyunun atmosferi gerçekten efsane anlatılmaz hele o yağmurlu havasında araç sürmek yok mu,ooof of ama ekgib sürülmüş be.Taksicilik polislik ambulans görevi yok,en iyi pcde bile optimizasyon sorunu çıkarıyor, dağlık sahil alanlara emek verilmemiş, sadece şehir havası, bazı araç kontrollerinde sıkıntı var, araç modifiye yok.Bu saydıklarım olsun, oyun gta 5i bile geçerdi be.
  ···
 • 0
  requiem for a dream gibi
  Balmorhea remembrance dinle
  ···
 • daha çok