• 1 / 5 / 524 entry
 • 385 başlık
 • 10 trend
 • 4,758.80 incipuan

pirasasevmeyenpirzola oybirinci nesil normal

 • +1
  bazı insanların ölmesi gerek
  Evet özellikle de bu ülkede bazı insanların ölmesi gerek neyse çok uzatmadan sıraliyim

  FEMiNiSTLER ÖLDÜRÜLMELi. Evet basbayağı öldürülmeli bu hasta ruhlu huurçocukları. Feministlerden nefret etmek için illa bi sebep gerekmez. Toplumun bi kısmı ancak bu kadar şımarık olabilir. Toplumun bi kısmı bu kadar ayrıcalıklı olup, ancak bu kadar ayrıcalıklı olmadığını iddia edebilir. Feministler büyük ihtimal farklı bir kromozoma sahipler. Bunlar xyx kromozomu taşıyor büyük ihtimal.Çünkü erkek olmaya çalışıyorlar, erkeklerin yaptığı şeyleri yapmaya çalışıyorlar.Özellikle erkek feministlere ayrı bir tavım. Hiç utanmadın mı 2 oktav sesinle ben feministim demeye. Bunların ortamlarda sırf kız düşürmek için girdiği haller beni benden alıyor ve bunlarda itina ile öldürülmeli.

  BIÇAĞA,ÇAKIYA, TABANCAYA "EMANET" DiYEN
  LiSELiLER ÖLDÜRÜLMELI. Bunlar cebinde çakı taşıdıklarında ve bu çakıya "emanet" dediklerinde kendilerini  acayip havalı zannediyorlar. Tamam cebinde çakı taşı, nolur nolmaz birisi sana bulaşır kullanırsın ama çakı çakıdır şuna emanet diyip durmayın...

  LGBT'LiLER ÖLDÜRÜLMELI. Bunların feministlerden geri kalır yanı yok acayip itici huurçocukları bu yüzden bunlar da öldürülmeli.

  KOMiNiSTLER VE SOSYALiSTLER ÖLDÜRÜLMELI.Bu iki grubun birbirinden hiçbir farkı yoktur. Dünyayı toz pembe görürler. Saçma sapan kimsecikler ölmesin hayalleri kurarlar. Halbuki böyle bişeyin mümkün olmayacağını onlar da bilirler.Bu yüzden bunlar derhal öldürülmelidir.

  MiLLiYETÇiLER ÖLDÜRÜLMELIDIR. Bunlarda çok ayrı kafadandırlar. Irklarına ait, milletlerine ait hiçbir şey bilmemelerine rağmen ölümüne milletlerini savunurlar. Akıllarıyla değil tamamen saçma milli duygularıyla hareket ederler.Bu yüzden bunlarda öldürülmelidir.

  HERŞEYDEN PRiM KASMAYA ÇALIŞANLAR ÖLDÜRÜLMELI. Evet,bunlar bir nevi sömürgecidir. Insanların duygularını, değerlerini kullanarak şov yapmaya çalışırlar. Genelde dinden, Atatürk'ten beslenirler ve bunlar da büyük bir zevkle öldürülmelidir.

  MOTOR KULLANIRKEN iLGiNÇ SES ÇIKARTANLAR ÖLDÜRÜLMELI. Yahu sen şu salak motorunu hızlı sürünce,ön kaldırınca,şu motorla ilginç sesler çıkartınca havalı olmuyorsun, hiçbir kız sana bakmıyor kafana sok bunu.Bi de motorcuların çüklerinin 5 santimden uzun olduğunu düşünmüyorum.O yüzden bunların ilk önce eğer 5 santimden uzunsa çükü,o fazlalık kesilmeli, eğer hala motor kullanmayı sürdürüp salak salak hareketlerine devam ediyorsa en acı şekilde öldürülmeli

  BiR ÜNLÜNÜN FANI OLANLAR ÖLDÜRÜLMELI. Herhangi bir ünlüyü sevebilirsin ama şu fan olayından vazgeçin aq kuduz köpekleri.

  ATEiSTLER ÖLDÜRÜLMELI. Kendilerini bilim adamı sanan, kendilerini çok zeki sanan bu grubun boşbeleşçiliği ve hedefsizliği güzel bir ölümü hakediyor.

  BU YAZIYI YAZAN ÖLDÜRÜLMELI. Evet,son olarak ben öldürülmeliyim. Oraya buraya boş beleş saldırarak ne kadar vasıfsız olduğum bellii oluyor. Bende bir feminist kadar uyuz, çakıya emanet diyecek kadar ergen, Lgbtliler kadar itici, koministler ve sosyalistler kadar polyanna, milliyetçiler kadar kanser, herşeyden prim kasmaya çalışanlar kadar şov meraklısı, motor kullanırken ilginç sesler çıkartanlar kadar gösteriş meraklısı,bir ünlünün fanı olacak kadar aptal,bir ateist kadar bilgisizim.Bu yüzden benim de sağlam bir işkenceden geçerek ölmem gerekiyor.
  Hadi size iyi akşamlar
  ···
 • 0
  acaba acun şuan
  Ne yapıyor,ne yiyor acayip merak ediyorum
  ···
 • -1
  chp ye batı destekçisi diyorlar
  Başkalarını Batı ile iş birliği yapmaktan suçlamadan önce kendi geçmişinin hesabını ver.Oraya buraya batı destekçisi,vatan haini demekle olmuyor...

  http://c12.incisozluk.com...11508/4/2583644_ocfa3.jpg
  ···
 • 0
  chp ye batı destekçisi diyorlar
  Bi yazıyı oku özürlü
  ···
 • +2 -2
  chp ye batı destekçisi diyorlar
  Sene 2002.

  Ekonomik kriz var. IMF/ABD Türkiye’yi boğmak istiyor. Ecevit Irak işgaline karşı. Erken seçim oluyor. AKP kazanıyor. Seçimden sonra Erdoğan ABD’ye gidiyor. Oysa siyasi yasaklı. Vekil değil. Ama Bush ile görüşüyor.
  Seneye Irak işgal ediliyor. Türkiye destekliyor.
  Hani bazıları CHP ve Akşener’i Türkiye zor bir durumdayken “Batı ile işbirliği” ile suçluyor ya.

  2002’de, benzer bir durumda birileri ABD’ye gitmiş. Bush ile görüşmüş. Batı ile ittifak kurmuş.

  Aynen kardeşim chp batı destekçisi aynen
  ···
 • +1
  nur yerlitaş şehitlerimize hakaret etti
  artık her yer böyle huur çocuklarıyla dolu tipe bak aq maymunu
  ···
 • 0
  sirkan maturecidir
  ···
 • 0
  algımız nasıl yönetilir
  Çoğumuzun doğru bildiği bir yanlış var. Gözlerimiz aslında görmez, kulaklarımız aslında duymaz. Sadece görüntüyü ve sesi beyine iletirler. Algının merkezi beyindir.

  Bir takım oluşumlar, bu algıları her zaman yönetmeye oynarlar ve başarırlar da.

  Kötü olan şeyleri iyi-güzel olarak algılarız. Bunların en başında moda gelir. Müzik,edebiyat, eğlence gibi olgular da bunu takip eder.

  Buna da meta diyoruz. Dünya genelinde oluşturulan meta, takip edip örnek alınan kişiler üzerinden şekillendirilerek, insanların hayatları yönetilir. Küresel pazarlama da buna dayanır.

  Önce bir popçu çıkarırsın,her mecrada yayınlar milyonlara sevdirirsin, sonra da üzerine bir tişört giydirirsin ve milyonlarca insan o tişörtü, o popçu giyiyor diye alır.

  An itibariyle dünyanın en güçlü metası, post-modern akımlardır. Sanata dair metaların,en önemli kuralı kolay anlaşılırlıktır.
  Zira sanata dair "kolay anlaşılır" şeyler, insanları düşünmekten alıkoyar. Halbuki sanatın vizyonu, insanlara bir fikri direkt anlatmak değil, türlü nüans ve donelerle düşündürmek ve keşfettirmektir.

  Post-modernite ile düşünmeyen insan toplulukları oluşturulur, düşünmeyen beyinler gelişmez ve kolayca manipüle edilip, istenen yöne çekilir, kukla gibi kullanılır.

  Günümüzde kolay anlaşılır,
  cinselliğin ön planda olduğu pop müzikler popüler. Popüler olan şeyler düşündürmüyor.
  Rap müzikte bile savaşta ölen çocuklardan bahseden Ceza'dan, küvette ciks diyen müpt(EZHEL)lere evrildik...
  ···
 • 0
  ismet inönü apaçık haindir
  Beyin özürlü ikisi de aynı işte resmen kendi ellerimizle bağımsızlığımızı başka ülkelere ipotek ettik gerek ismet inönü gerek Menderes benim gözümde aynıdır
  ···
 • 0
  ismet inönü apaçık haindir
  Ulan nereyi sanayisini son 20 senede kurmuş ülke bağımsız olamaz Atatürk döneminde gayet bağımsızlık
  Ayrıca sovyetler bizi cezalandırmak için uğraşıyordu diyorsun bu da yine ismet inönü'nün hatası. Ismet gidip salakça sebepten Alman yönetimi ile gizli görüşmüş ve sonradan bunu sovyetler öğrenmiş.Bu sebepten sovyetler bizi cezalandırmak istiyordu
  ···
 • +1
  pikaçu kürttür
  çünkü hem elektriği kesilmez hem de fatura ödemez bu da böyle bir tespitim
  ···
 • +3 -3
  ismet inönü apaçık haindir
  Beyler şimdi size Atatürk'ün ölümünden 9 yıl sonra imzalanan rezalet bir anlaşmadan bahsedicem.
  Anlaşma 12 Temmuz 1947 yılında ABD ile imzalandı. Anlaşmanın konusu silah yardımına ilişkin. Anlaşmayı ABD ile imzaladık. O dönem, Milli Şef ismet inönü dönemidir. Dedikodu değil, ucuz iftira değil, söylenti değil. Tamamen gerçek. 9 Eylül 1947 tarihli Resmi Gazete onaylanmış bir anlaşma. Bu anlaşmanın başında "açıklama" kısmı yer alıyor. Açıklama kısmında anlaşmanın neden imzalandığı anlatılmış. Söz konusu açıklama:
  "Türkiye Hükümeti, Türkiye'nin hürriyetini ve bağımsızlığını korumak için ihtiyacı olan güvenlik kuvvetlerinin takviyesini temin maksadiyle Birleşik Devletler Hükümeti'nin yardımını istediğinden"
   Türkiye Atatürk'ün ölümünden sadece 9 sene sonra BAĞIMSIZLIĞINI KORUMAK iÇiN ABD'DEN YARDIM iSTEMiŞTiR.Bu apaçık bir himaye talebidir. Ve maalesef Türkiye bu haysiyetsiz ve onursuz anlaşmaya imza atmıştır. 9 sene önce 1938'de Fransa'nın elinden Hatay'ı alan Türkiye nasıl oluyor da 1947'de "BAĞIMSIZLIĞINI KORUMAK iÇiN YARDIM iSTEYECEK" konuma geliyor da, bu haysiyetsiz ve onursuz anlaşmayı imzalayacak kadar küçülüyor?
  Anlaşmanın devamı ve maddeleri de türlü taviz içeriyor. Yüreği yeten, midesi kaldıran buyursun okusun. Türkiye Cumhuriyeti resmi gazetesinin resmi sitesinin linkini veriyorum: https://t.co/HV1uGTsCXp
   Bu rezil anlaşmayı imzalayan dönemin dış işleri bakanı Hasan Saka, anlaşma resmi gazetede yayınlandıktan sadece 5 gün sonra ismet inönü tarafından başbakan yapılmıştır.
  Bu rezil anlaşmayı imzalayan Türk diplomat ödül olarak başbakan yapılmış. Hale bak aq.
   Türkiye 1964'te Kıbrıs'a girmek istediği zaman, ABD başkanı Johsnon, bu bahsettiğim anlaşmayı gerekçe gösterip Kıbrıs müdahalesine karşı çıktı. Türkiye de Kıbrıs'a giremedi. Tam on yıl beklemek zorunda kaldı.

  Onun bunun desteğiyle bağımsız falan olunmaz. Bunu artık anlamalıyız.

   ismet inönü, bu haysiyetsiz anlaşma imzalandıktan sonra şöyle söylemiş:

  "Büyük Amerika Cumhuriyetinin; memleketimiz ve milletimiz hakkında beslemekte olduğu yakın dostluk duygularının yeni bir misalini teşkil eden bu sevinçli olayı her Türk'ün candan alkışlaması gerekir."
  Güler misin ağlar mısın? Daha başka bişey demiyorum ve Atamın ne kadar değerli bir insan olduğunu tekrar anlıyorum...
  ···
 • +3 -1
  ülkedeki en boş erkeklerin özellikleri
  - babasını peder, boss anneyi valide diye kaydedenler
  - protein için durmadan haşlanmış yumurta yiyenler
  - arabaların özelliklerine çok hakim olanlar beygir falan
  - aktif swarm kullananlar
  - plakayı ismine göre özel yaptıranlar
  - nargile içerken dumanı ekrana üfleyip instaya hikaye atanlar
  ···
 • 0
  sofrayı kurarken
  Salak mısın aq denyosu
  ···
 • +11 -1
  sofrayı kurarken
  çatalın biri hafif lekeli çıkınca, hangi aile ferdini daha az sevdiğine karar vermek zorunda kaldığın o an.
  ···
 • 0
  bazen bende böyle orospuçocuğu
  dıbınakoduğumun eli gibinde liselisi
  ···
 • +3
  bazen bende böyle orospuçocuğu
  1975 yılında Vietnam'a saldıran Amerika, yetimleri ülkesine zütürmüştü. Bu yetimler 2001'de Irak'ta Amerikan askeri olarak savaştılar.(ALINTI)

  beyler bazen diyorum ki bizde bu Abd gibi huur çocuğu olalım kimseye acımayalım diyorum aq ama sonradan diyorum ki olmaz öyle şey bizim atalarımız her zaman mertçe savaştılar bizde mertçe savaşıcaz
  ···
 • +4 -2
  bir gün sözlerim bilim
  Çalıntı
  ···
 • 0
  ders te izmir marşını söyledim
  Yaş max 13
  ···
 • +15 -3
  atamızın en sevdiği oyun
  adam asmaca
  ···
 • +1
  dünyanın en kral u dönüşü
  budur:))))))
  ···
 • +27
  bugüne özel andımızı okuyoruz
  Adam gibi bi şey yaptırmıyonuz aq
  Türküm, doğruyum, çalışkanım,

  ilkem; küçüklerimi korumak, büyüklerimi saymak,

  yurdumu, milletimi özümden çok sevmektir.

  Ülküm; yükselmek, ileri gitmektir.

  Ey büyük Atatürk! Açtığın yolda, gösterdiğin hedefe 

  durmadan yürüyeceğime ant içerim.

  Varlığım, Türk varlığına armağan olsun.

  "Ne mutlu Türküm diyene!"
  ···
 • 0
  bugüne özel andımızı okuyoruz
  BÜYÜKLERiMi SAYMAK
  ···
 • +13 -4
  bugüne özel andımızı okuyoruz
  Hadi beyler herkes katılsın

  TÜRKÜM,
  ···
 • +1
  bakın bu atatürk sevgisi değildir
  basbayağı gerizekalılıktır.Ve bu başlığı başlığı açan adam max 15 yaşındadır. Bende isterdim atam biraz daha yaşasın ve hayalini kurduğu ülkeyi tam anlamıyla gerçekleştirsin.Ama maalesef öldü.Ve arkasından "atam seni affetmiyorum" diye salakça bir cümle kuramazsın neymiş bu ülkenin ona ihtiyacı varken o ölmüş ulan sanki atam kendisi istedi ölmeyi aq ergen primcisi seni...
  Velhasıl kelam beyler bu Atatürk sevgisi değil gerizekalılıktır ve asıl yobazlık budur.
  ···
 • daha çok