• 1 / 1 / 304 entry
 • 32 başlık
 • 1,087.09 incipuan

pipisi kesilmemis musluman dokununcu nesil normal

 • +1
  büyü yapıldı ve 15 yıl sıkıntı çektim
  burdayız kardo gerek yok şuku beklemene direk göm
  ···
 • 0
  dev lis anıları
  güzel panpa devdıbını bekliyoruz..
  ···
 • +2 -1
  kürt diye bir şey yokturr 2
  kürt ırkı diye bir şey yoktur. dağ türkleri, karlı dağlarda botlarıyla gezerken tabandan kart kurt sesleri çıkınca onlara 'aa bunlar kurt olsun' demişler, sonra 'kurt diye hayvan var dur amk şunlara kürt diyelim' demişler. uydurmacalara gelmeyelim.
  ···
 • 0
  gelin bakalım bu entrye
  lark kanka. az önce içtim paket bitti o kesilme yerinin noktalarından tanıdım.
  ···
 • +1
  yıl 2002 üniversiteden köye dönüşüm
  fena sürükleyici, rez.
  ···
 • 0
  dokununcu nesil
  aleyküm selam
  ···
 • +1 -1
  alevilere atılan saçma iftiralar
  k*rdün tanımını yap dememiş, zira k-rtten de alevi olmaz bil istedim.

  ha solculuk konusuna gelirsek yine türklerin hatası. zamanında alevi sünni diye ayırdım yapıp türkü türkten ayırmasaydık aleviler kürtlerin eline kalmayacaktı.

  tanıdığım çok koyu milliyetçi aleviler de var. neredeyse kürtçü olacak kadar düşmüş aleviler de var. ama bunu aleviliğe bağlarsan ananı giberim senin. hiç mi sünni pkklı yok?
  ···
 • +4
  alevilere atılan saçma iftiralar
  ali'ye fazlasıyla eziyet çektirmişler de ondan.

  hz muhafazid efendimiz ölür kabrinin başında ali gelenlerle gidenlerle uğraşır işte 10 ar kişi içeri girip cenaze namazı kılıp çıkarmış, yüzlerce hadis ve ayetlerin ışığında muhafazidden sonra halifenin ali olacağını biliyoruz. fakat ebubekir osman ömer falan 10 kişi toplanırlar daha mübareğin 40'ı çıkmadan hilafet tartışmasına girerler aliyi çağırmadan.

  aralarında ebubekir'i seçerler ve herkese ebubekir'e biat etmesi gerektiği söylenir. ali kabul etmez ve neçe zorluklar yaşar.

  ayrıca ali ehl-i beyt (hz muhafazidin soyu) mensubu olduğu için hz muhafazid'i en iyi şekilde aktaran yine odur.
  ···
 • +4
  erdoğanın köpeği olan ünlüler
  dostum o kadar ünlü dünyasından akp'li olanlar sadece bu 31 kişi mi?

  bunlar akp li olduklarını çok belli etmeye çalışan ve üzerinden prim yapan kişiler.
  ···
 • +1
  yardım lazım az baksanıza
  harika fikir cidden. arkaplanı belirli şehirlerin vectorleriyle halledebiliriz. photoshop bilgim var.

  yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi her şehire uygun motifler yarat farklı renk kıyafetlere sok.

  mesela ankarayı seçtin diyelim ankara keçisini koy farklı farklı renklerde olsun.

  cidden materyaller hakkında yardım saylayabilirim. ama koddan anladığım yok onu baştan söyleyeyim. güzel şeyler çıkarabilriiz özelden yaz bana.
  ···
 • 0
  bi bankta oturmuş müzik dinliyordum
  uzat kankacım sarıyor.
  ···
 • +3
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Beyler sürekli yazdım yazdım 0 şukuyu gördüm yazma isteği kalmadı. 2-3 gün sonra açıp bakıyorum okuyan sayısı artmış. Şu an okumaya devam eden varsa bu entry i şukulayın 5-6 kişi çıksa kafidir yazmaya devam ederim.
  ···
 • 0
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Şimdi üniliyim kardeşim bu olay 2015 te başıma geldi ve o zaman ygs çalışıyordum.
  ···
 • 0
  oynadınız oyuna göre yaşınızı tahim ediyorum
  Euro Truck Simulator 2 - Multiplayer
  ···
 • 0
  şampiyon olamayınca basketbola saran fb li
  Kupayı aldık knk.
  ···
 • +1
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Yarın saat 11:30'da görüşmek üzere. Hoşça kalın.
  Sevgilerimle...
  (bkz: pipisi kesilmemis musluman)
  ···
 • 0
  aşk mı sex mi gelecek mi
  1 günde bitecek bir hikaye değil dostum. Yarın devam ederiz.
  ···
 • +3
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Tabii ki tüm bu olaylar olurken annem ne yapıyordu? Babamın işi her gün olmadığından o evdeydi o gün ama canım annem yine temizlik işine devam ediyordu. Bense akrabamla zevkten dört köşe olana kadar deliler gibi gibişiyordum.

  işte hayatın bu kısmını sevmiyorum. Şu an üniversite okurken bile her arkadaşlarımla dışarı çıktığımda babamın o soğuklarda inşaatta çalıştığı aklıma gelir, annemin o pislikler içindeki tuvaleti temizlediği aklıma gelir. Sırf ne yüzünden? Tek çocukları olan beni okutma yüzünden... Annelerinizin ve babalarınızın kıymetini bilin gençler. Neyse konudan bayağı saptık.

  Annem akşam işten gelmişti,ben de o sıra uyandım. Bana hep yakışıklı oğlum diye seslenirdi sarılırdı öperdi her gün. Ama bugün bunu yapmasına müsaade edemezdim, zira ona layık bir evlat değildim. Yaptığım pisliği bilmiyorlardı ama ben yine de yüzlerine bakamıyordum. Yemekler hazırlandı yemekte kimse konuşmuyor, annem işten neşeli gelmiş fakat babam sigara mevzusunu açtı. Annemin yüzündeki o tepkiyi görmeniz lazımdı benden hiç beklemezdi... Yemekler yendi anneme yardım ettim tek kelime bile etmedi. 1-2 saat kafamın alabildiği kadar ygs çalıştım sonra yatak odasına gittiğimde annem sessizce oturuyordu. Sanırım bu haber onu fazlasıyla sarsmıştı. Ya Aslı'yı duysaydı... Yanına oturdum biraz muhabbet ettik, o ederken uyuyakalmıştı. Üstünü örtüp odama geçtim. Dediğim gibi ya Aslı'yı duysaydı?
  ···
 • +2
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Eve haber benden önce gitmiş, sandığınız gibi Ahmet'ten değil dayım bu Ahmetle konuşurken ona sigara verdiğimi görmüş. Eve geldiğimde imalı imalı konuştuklarında heralde Aslı ablayı öğrendiler yannanı yedim dedim. Çıkar lan cebindeki sigarayı diye bağırınca içime buz gibi su serpildi. Sonra geri kaynar su serpildi. Lan nerde görmüştü bu aq. Birol dayın görmüş gerizekalı herif bilmediğimizi mi sanıyorsun çıkar şu sigarayı seni dayak manyağı yaparım dedi. Peder de inşaatçı dıbına koyim bi kol var 45cm vardır. Bodyciyiz de babaya el kalkmaz giberdi tarlada eşeğimi görürdüm ebeminkini.. Baba valla yok falan derken abartmıyorum tek eliyle ayağımı yerden kesti koltuğa doğru yitti.(70 kiloyum öh aq yavaş) Çıkardım montu. Sigara paketini atmıştım yoktu, zaten kibritle yakıyordum. Kibriti de yolda harcamıştım. Nerde lan bunlar dedi.
  Tamam baba sakin ol anlatıcam dedim. Ne zaman içtiğimi nasıl başladığımı vs vs bir bir anlattım. Gelirken de paketin bittiğini ve attığımı söyledim. O da az önceki sinirini kaybetmişti (belki de dürüst olduğumdan) tamam oğlum bak anlıyorum ben de senin yaşında başladım 42 yaşındayım bak hala bırakamadım yazık değil mi canına falan nasihat verdi. Günde kaç tane içiyorsun diye sordu. 2 günde 1 ama istisnalar da olabiliyor falan dedim. Tamam oğlum parasında değilim biliyorsun ama kendine bu zararı verme sayısını da fazlalaştırma lütfen dedi ve sigarasını yakmak üzere balkona çıktı. Ben de odama geçtim yatağın üzerinde derin düşünceler içinde uyuyakalmışım.

  Arkadaşlar 1 part daha yazayım çıkıyorum. Yarın işlerimi 9-10 gibi halledip eve geçmiş olurum. O zaman devam ederiz.
  ···
 • +3
  aşk mı sex mi gelecek mi
  • Bu kadın neden böyle bir şeye ihtiyaç duydu?
  • Beni pusuya mı düşürdü?
  • Allah'ım bu rüya mı?
  • Ben melek yüzlü Ebru’ma bunu nasıl yaparım?
  • Vicdan azabından dolayı ayrılmalı mıyım?
  gibi soruları düşünerek bir sigara daha yaktım. Yoluma devam ediyordum ki babamın iş yerinden arkadaşı -aynı zamanda çocukluk arkadaşı- nın oğlunu gördüm. Yaşıtız o da egede okuyor. Dediğim gibi sigara içtiğimi o sıralar çoğu kişi bilmiyor. T şeklindeki sokaklarda ben T'nin altından üstüne doğru gidiyordum. O da T nin üstteki çizgisinin solundan sağına doğru gidiyordu. Mesafe baya uzaktı bana bakarak yoluna devam etti. Ben de o sıra hem beni tanımamasını istiyordum hem de tanırsa diye sigarayı sakladım. Bu baktı baktı bakarak yoluna devam etti ve görüş açımdan çıktı. iyi la kızan görmedi beni dedim sigarayı ağzıma zütürdüm o sıra geri döndü benim olduğumu farketti ben de şüphelenmesin diye sigarayı saklamadım "neabıyon be adaş" "iyi be adaş sen nabün" "baban nabü" gibi muhabbetler geçip gittikten sonra sigara mı içiyodun la sen dedi. hee dedim. iyi bize de bi dal atsana dedi. bunlar 6 kişilik gruptu diğer 4 kişi ilerde bu ikisini bekliyor. bu (Ahmet olsun adı) Ahmet ve kuzeni de yan yanaydı. Son 2 dalım vardı onu da ikisine salladım. "Var mı bi isteğin dileğin adaş" "yok be adaş" "görüşürüz" "grş" muhabbetlerinden sonra bu dümbüğün babama sigarayı söyleme ihtimalini düşünerek eve gittim.
  ···
 • +5
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Neyse ben devam edeyim çünkü geçen seferde de böyle ölü gibiydi ben gittikten sonra adam sayısı arttı. Gece 00:30'a kadar yazabilirim. Zira sabahleyin belediyede işlerim var erken gitmem gerekiyor.

  Tam böyle odadan çıkacaktım ki , dudaklarıma yapışıp beni duvara yapıştırması buna engel oldu. Deli gibi sömürüyordu beni bense ebruyu düşünüyordum ona yalan söyleyerek yukarı çıktım ve o kadınla yiyişiyordum kıskanmakta haklıydı, karşılık vermedim veremedim, sonra dayanamadım çavuş zaten en başından beri ağaç kazığı gibi dimdik oldu şortu yırtacak. Ne oluyorsa olsun lan diyip ben de onu sormaya başladım (bkz: sömürmek emmek gibi gibi bir fiil) harika bir şeydi. Daha önce ebru ile öpüşmüştüm ama hiç bu kadar şehvetli değildi. Şarabın etkisiyle deliler gibi öpüşüyorduk. Duvarın dibindeki koltuğa beni yitti yannanımın üstüne oturdu pantolonun üzerinden gel git yaparak sürttürüyordu. O sıra göğüsleri aklıma geldi. Elbisenin ön tarafı birazcık açıktı oradan ellerimi içeriye doğru soktum ve mıncıklamaya başladım. Ben böyle yaptıkca ıhlaması artıyor "müslüüüm"(tabi burda barzo gibi müslüüüm demiyor kendi adımı söylüyordu daha modern bi isim :d) diye inliyordu. Harika bişeydi lan dış tarafı yumuşacık içeri gittikçe sertleşen bir doku. Avcunuzdan büyük tam stres atmalık. Meme uçları sepsert olmuştu. Artık kuduruyorduk ikimiz de sevişmek için. ilk defa penisim bir kadına temas ediyordu. Çıkardı benim malafatı artık kalp atışlarım oraya aktarılmış zonk zonk nefes alan akciğer gibi şişip şişip sönüyordu. Boyu 14.5 tu (hala da aynıdır değişmedi) aldı ağzına gırtlak falan yapıyor allahım delircem gözlerimin önü kayıyor. Boynum istemsizce sağa sola bükülüyor zevkten dört köşe oldum galiba boşalıcaktım beyler itiraf ediyorum hayatımın en dolu boşalışını yaptım galiba yüzüne. Bitmek bilmiyordu. Ben boşalırken o taşaklarımı içine kadar soruyordu. Ve sonra benimki indi. O sıra kafamdan kıvrak bir haraketle (bkz: el ense) kendi dıbına doğru kafamı soktu. Burnum biraz büyüktür, kıvrımlı değil düz üçgen gibi düşünün aşırı büyük değil zaten tipe etki etmiyor neyse burnumu bunun pıttığına soktukça bu deliriyor parmaklarımla ayırıp en son dilimi soktum içinde lelelelele diye sesler çıkarıyorum onun ayakları sürekli yer değiştiriyor habire çırpınıyordu hem kafamı kaldırmak istiyor hem de o zevkin gitmesini istemiyordu. Bi an ben yalarken o nun ayakları sırtıma sert bi baskı yaptı bütün sesleri kesildi dedim öldü heralde karı ama ben de zevk alıyorum yalarken nasıl yalıyorum var ya kadın birden bi bıraktı kendini galiba boşalmıştı. Harikaydın müslüm dedi dudağımı fena bi şekilde ısırdı acıdı ama zevk almıştım. Benimki de indikten sonra uyanmaya başlamıştı sıra bende diyerek o saksonun kralının 2. versiyonunu yaptı. Beyler öyle ferreda 4-5dk da boşalmanıza benzemiyor bu. 10 kat daha fazla zevk alıyosunuz ve 10 dk da boşalıyosunuz harika bi tattı. Yine yüzüne boşaldım ve neredeyse hepsini yuttu ayrıca malafatta kalanları da vakumlayarak yuttu. Kalktık birer sigara yaktık. (ailem bilmiyordu içtiğimi, o cesaretle ben kendim uzattım.) balkona geçtik kalan şarabımızı yudumluyoruz bir yandan. Aklıma ebrum gelmişti. Nasıl yapmıştım böyle bir pisliği? Birazcık biliyorsun sanırım bu işleri dedi. ilk olduğunu söyledim. baya şaşırdı. (sizin hikayelerinizden okumuştum, sex sonrası sigara harbiden çok iyiymiş aq.) sigaralar bittikten sonra umarım sık sık tarçını ziyaret etmeye gelirsin dedi bin bir gülüş atarak. Tamam dedim vedalaşmadan önce de kısa bir öpüşme safhası yaptık ve ben hala aslında ne kadar büyük bir tak yediğimi bilmeden, şaşkın bir şekilde apartmanın kapısından çıktım.
  ···
 • +3
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Okuyan arkadaşlar varsa entry girip ya da kendilerini belli ederlerse iyi olur. Zira burada boşluğa anlatıyormuşum gibi hissediyorum.
  ···
 • +3
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Vişne suyunu getirmiş ama bildiğiniz şarap bardağında, ben de bana kıyak yapıyor sandım sesimi çıkarmadım. Kendisi de müslümcüm bekle beni iki dakkaya geliyorum dedi. (Geldiğimde üstünde sıradan bi pijama ve tişört vardı.) Ben de vişne suyunu ayıp olmasın diye masaya bıraktım beraber içeriz diye düşünüyorum. 2 dakika sonra geldi ama o ne elbise ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Afedersiniz zütü Almanya gibi doğu ve batı olarak ikiye ayrılmış sağa sola bağımsızlıklarını kurmaya doğru ilerler gibi dapdar. Siyah bir elbise giymiş, kendisinin makyaja gereği yok güzel birisi zaten. Memeleri aşırı büyük değildi ama küçük de değildi vardır bi 75-80 beden. Bu içeri gelince dedim aha gibiyim bi taklar yicez ya hayırlısı, inş basılmayız(direk o aklıma geldi napayım aq bi akraba falan görse laf çıksa babam evlatlıktan reddeder.)
  -Ne o müslüm şarabını beğenmedin mi yoksa? (:
  +(WWTTFFF) Ben hala vişne suyu sanıyordum.
  -Hahahhahahahh (tam bir milf gülüşü attı)
  Geçti karşıma normal bir şekilde oturdu böyle titreyerek konuşuyor dedim havada gidicek bu heralde aq. Anormal bir durumda normal konulardan konuşmak ne kadar zordur bi bilseniz.. Dersler nasıl falan diyor. Diyorum noluyor dıbına koyim ne alaka neden bu kadın böyle giyindi benden mi bir hamle bekliyor yoksa beni mi kıvama getiriyor anlayamadım.
  +içsene şarabından dedi.
  -Tamam diyip (Malûm trakya kızanıyız.) bardağın yarısından çoğunu içtim.
  +Oo her şeyde bu kadar hızlı mıyız (: diyip konuyu sevgili konularına getirdi.
  Bu konulardan konuşurken ben kısa net cevaplar veriyordum lakin ara sıra bacaklarının arasını hafif açmaya başladı. Ben bunu farkedince gözüne bile bakamıyordum nasıl olur yıllarca abla dediğim Aslı ablam bana böyle bir şey yapıyordu. Sanırım o an vicdan azabından dolayı (aslı ablanın annesi vefat etmiş ben çok küçükken sene 99 gibi) annesi aklıma geldi bunları gördüğü aklıma geldi ve benim de bir sevgilim vardı melek yüzlü ebrumu nasıl aldatabilirdim? aslı abla ben kalkıyorum lütfen yapma böyle dedim.
  Ayaklandım tam gidiyordum kolumdan tuttu, tamam özür dilerim lütfen böyle yapma ben bi hata ettim özür dilerim lütfen bak burada yaşananları kimseye anlatma diye 35+ yaşlarındaki bir kadın bana yalvarıyordu. (Kadın demeye dilim varmıyor, 22-23 göstermiyorsa şerefsizim.)
  ···
 • -3
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Hayal gücün güzel ama dümbüklük yapma, şurada başımızdan geçenleri anlatıyoruz. (:
  ···
 • +4
  aşk mı sex mi gelecek mi
  Aslı abla (hala utanmadan abla diye hitap ediyorum) kapıyı açtı imalı bir şekilde oo "muslim" (bundan sonra kendimden böyle bahsedeceğim) sen mi geldin dedi. Evet aslı abla benim dedim gülerek. içeri buyur etti ponçik hemen üstüme atladı bir yalamaya çalışıyor falan o sıra unutmadan şu şalı vereyim diye şalı uzattım böyle farklı bi şekilde elime değerekten aldı bi garip oldum benim bir sevgilim vardı ve böylesi yakın bi akrabamın ve abla dediğim kişinin böyle yapması sonucunda bunun hoşuma gitmesi baya garibime gitmişti. Teşekkür etti göz göze geldik. içeri geçsene bir şeyler ikram edeyim dedi. Tamam dedim zaten hava sıcak yorulmuştum ponçik bir oraya bir buraya koşturuyordu o şalı yerleştirdikten sonra yanıma geldi ne alırsın muslim, kola var vişne suyu var. O sıralar bodyciyim tabi 1 bardak koladan 30 gr. şeker almayı göze alamadım ve vişne suyu varsa alayım dedim. (vay garip müslim vay) Neyse o içeri gitti biz ponçikle takılmaya devam ediyoruz golden, 1 yaşında falandı o zamanlar yanlış hatırlamıyorsam. Şimdi kocaman oldu kerata.
  ···
 • daha çok