• 3 / 8 / 777 entry
 • 180 başlık
 • 5 trend
 • 4,865.48 incipuan

asbikubuhi2 oybirinci nesil silik

 • +1 -1
  burası cidden tehlikeli bir hal almaya başladı
  eskiden köylerin, mahallelerin delisi olurdu.

  çıkarır çükünü sallardı sokak ortasında. devlete, millete, kitaba söverdi. millet ağzını kapatırdı. bunu ulu orta yaparsa, efendim meczuptur beyanları da kurtaramazdı. sopayı yerdi. ulan o meczup ise sizde mi meczupsunuz, söyletip eğleniyorsunuz denirdi.

  hah işte...

  bu sözlük artık ne dediğini bilmeyen, ettiği lafların nereye gittiğini ve ne sonuçlar doğuracağını bilmeyen şuursuz , doğru - yanlış ayıramayacak yaşta veletlerin mekanı. veletler her taku yer ... yer yemesine de, ulan moderasyonundan tut, sözlük sahibi kişiye kadar; sizlerde mi veletsiniz ?

  o meczup, sizde mi meczupsunuz ? eğleniyoruz, takılıyoruz ayağı ile para kazanıyorsunuz. para kazanırken, yeeaa bişi olmaz ! cahilliği ile takılıyorsunuz. tehlikenin farkında değilsiniz. olum sizler burayı terör ve nefret propagandası platformuna çevirdiniz. bizzat yapmasanız dahi ön ayak oldunuz. yapılmasını engellemediğiniz gibi, şikayet edeni men etmeye çalıştınız.

  iki gün sonra sizin para için göz yumduğunuz, çocuklarında doğru - yanlış kavramı oluşmadan yaptıkları ucu sivri laflar sonucu, ben sizin gibi gib kafalılar yüzünden bu tak platformuna üye denilerek oluşacak bir riski alamam.

  modunuz da cahil, sahibi de cahil. aslında cahil değil de, para var işin ucunda. iki kuruş kazanacaksınız diye, kerhane kapısı gibi açtınız her türden lafa söze elemana kapıları. köy delileri konfedarasyonuna döndü ortalık. vakti zamanında adamlara bunların yasal boyutu doğabilir diye uyardığım da, NEEAAA BiZi TEHDiT EDiĞYONN O ZAMAN AL SiLiĞĞĞ moduna bürünmüş mallar bunlar. adam anayasal hakkımı tehdit kabul edip, anayasaya göre suç teşkil eden eylemleri kendi kafasında EĞLENiYOĞĞĞ YAWWW şekline indirgeyecek kadar hayatta bihaberdi.

  neyse... uzun uzadıya tek tek her yetkili??? ye dert yanmaktansa, bir kere şu başlığı açar, en azından meramı anlatırım diyerek oluşturdum.

  kalanlar evcilik oynamaya devam etsin. yalnız size kendi ticarethaneleri dağılmasın diye raaat ol kanki diyen tiplere itibar etmeyin. evcilik oynuyorsunuz ama elinizdeki kibritler bir takları tutuşturursa, bir taneniz kurtulamaz.
  ···
 • 0
  nafiz dedeyi orlando ya gönderiyoruz kampanyası
  1.5 euro bağışın için teşekkürler.
  ···
 • 0
  nafiz dedeyi orlando ya gönderiyoruz kampanyası
  ekşi sözlükte tuğçe yurtsever başlığını gördükten sonra, bizim nafiz dedenin ne eksiği var diye düşündüm.

  bu arada arkadaşlar nafiz dedenin bu başlıktan haberi yok. işte sizlere güzide bir fırsat. bu ay bir kahve az için ve nafiz dedeyi orlando'ya gönderecek bağışı yapın lütfen. sizlere güzide bir fırsat sunuyorum.

  nafiz dede zamanında türkiye'nin ilk özel üniversitesi olan beytüşşebap üniversitesini 3.97 ortalama ile bitirdi. aynı zamanda üniversitenin basketbol takımında pivot oynuyordu. nafiz dedenin apart odasının duvarında orlando magic posteri asılıydı. hidayet türkoğlu'nun orlandoya transferinin ardından, kahvedeki arkadaşları orlando sevgisini bildikleri nafiz dedemizi hedo nafiz diye çağırır olmuşlardı. nafiz dedeye mavi ve beyaz renklere sahip orlando forması almaya güçleri yetmeyince, bu renklere sahip çizgili pijama almışlardı. nafiz dede o günleri anlatırken, çoğu arkadaşım bağkur emeklisiydi. maaşları belli. düşünmeleri yeter diyor ve gözleri doluyor.

  nafiz dede yükte ağır, pahada hafif bir dedemiz. ekşi sözlükte ve tüm sosyal medyada açtırdığı başlıklar, attığı tweetler ve paylaşımlar ile yardım mı istiyor, lütuf mu ediyor diye düşündüğüm tuğçe kardeşimiz yerine nafiz dedeye yardım edelim.

  nafiz dede amway center'de potaya asılırken, bu mutluluğu ona yaşattığımız için sevinç gözyaşları dökelim.

  not: efsane kobe ile de iletişime geçip, nafiz dede ile 3'lük yarışması teklif etmeyi düşünüyorum. karpuzlama atış serbest.
  ···
 • -2
  türk olmasaydınız ne olmak isterdinizz beyler
  gençler kasmayın sizden bir tak olmaz *
  ···
 • -1
  islamdır elbette en yüce ülküüüü
  sen eğitilemez bir cahilsin yeğenim *
  ···
 • -1
  islamdır elbette en yüce ülküüüü
  sen eğitilemez bir cahilsin yeğenim * der
  ···
 • -1
  islamdır elbette en yüce ülküüüü
  buyrun beyinsiz bir eşoleşek daha. seni nüfusa kaydeden memurun kalemini gibeyim. ne dediği belli değil, görüşü ne o belli değil.

  çoluk çocuk doldurmuşlar buraya. ingilizlerin eserini görün beyler. vals yapıp, papyon takmakla olmaz o işler demiştik. alın işte eserleri bunlar *
  ···
 • +1 -9
  islamdır elbette en yüce ülküüüü
  bir şey yapmana gerek yok. ingilizlere domalın * yüz senedir huur analarınız gibe gibe, ortaya sizin gibi ruhsuz, nursuz ne olduğu belirsiz mutantlar çıkardı adamlar. tebrik etmek lazım *

  ulan ne salak adamlarsınız, çift haneli iq seviyeleri ile ironi yapıyor kendince. ironi senin neyine be keko * harcama rezervlerini böyle işlere. adını sorduklarında cevap ver yeter *

  erkek güzeli sefil bilo seni.

  neyse bize de arada girip senin gibi veletlere biraz söylenmek kalıyor * stres atıyoruz.
  ···
 • +1 -1
  beyler bira fabrikası kurucam
  a.d.a

  ayağına don al ...
  ···
 • 0
  ilk kendimin ismi son derece yaratıcı bi isimdi
  nurten ?
  ···
 • -1
  ak partili olmayan yazarlar gelsin
  ülkemin muhalif kanadı tam anlamı ile aptaldır *
  ···
 • +5 -18
  ak partili olmayan yazarlar gelsin
  ak partili olmayanı ciddiye alıp konuşan adam cidden maldır *

  lan türkiye'de muhalif kesimin zeka seviyesi lego oynamaya yetmez *
  ···
 • 0
  ekmek bulamıyorlarsa roket yesinler
  yapmadı mı ?
  ···
 • 0
  devlet içinde devletçilik
  Ama biz ülke olarak ne islami kuralları uygulayabildik ne de batılı olabildik hep arada kaldık

  herkes şunu anlayabilse sorun kalmayacak. tebrik ederim.

  iki camii arası beynamaz kaldık.
  ···
 • 0
  kız çocuğuna sahip olmak
  çocuk sahibi olmak dünyanın en mantıksız işlerinden biridir.

  bu abiyi örnek almalı.

  https://www.youtube.com/watch?v=hdGIk3wXe1k
  ···
 • -1
  çıkarizm
  hedonizm onun adı.

  türk filozofu berkay seni *
  ···
 • 0
  amerika bize yaptırım uyguluyormuş
  inşallah günün birinde dişe dokunur fikirler üretebilir beynin. o gün belki anlayabilirim. her meczup söylevine kafa yoracak kadar boş değilim.

  cehalet ? * cahil adamın en çok kullandığı kelime bu olsa gerek. hani teselli buluyorsun belki *

  inan bana normal hayatta seni adam yerine koyup karşıma almam. bana sunabileceğin bir şeyin olmadığı aşikar. fikirlerin olmadığı aşikar. kukla olduğun aşikar. kişilik problemlerin tarif edilemez bir noktada.

  vatansız bir puşta edilecek lütuf ve ayrılacak zaman ancak bu kadardır ruhu ergen kreş memuru *

  bizden cevap bu kadardır. fazlası ziyan.
  ···
 • +1 -5
  amerika bize yaptırım uyguluyormuş
  özelleştirme karşıtı olup, amerika güçlü diye dem vuran bir adam ne kadar ciddiye alınırsa, o kadar alınırsın.

  şuna 40 adam verin beyaz saray'ı bassın allah aşkına. sen şekil yüzükler takıp, home office geyiklerine gir, gibik iki kod yazıp. ne katkın var lan memlekete. nesin aq ? bilim kim, sen kim ? inci sözlükte ergenlere kreş memurluğu yaparak çok büyük hizmetler veriyorsun valla vatana.

  o elindekine gelince, onu sana sokarlar. adabını bil. sen kimin itisin, ülkeni ne ile tehdit ediyorsun puşt. baldırı çıplak dönme seni. hadsiz ve şuursuz köpeğe bak sen.

  tipini gibtiğim kalkıp ebu cehil yazmamış, amr bin hişam yazmış. ne kadar entel görüyor musunuz? ulan şuursuz muallak. saldırıyorsan adam gibi saldır. o dönem arap örfi kıyafetinden bahsediyorsun. o kıyafeti giyenden kastın hz muhafazid. bu ülkedeki insanlar ebu cehil için değil, peygamberi giydiği için o kıyafeti giyerler. senin o dilini büker zütüne sokarlar. hala daha arap muhabbeti eden var. papyon takıp, vals yaptığın ve önünde domaldığın batı seni bu günlere getirdi ki; kendi vatanına hain bir puştsun. dikkat et sana puşt diyorum sürekli. bir anldıbını araştır. amerikan, haçlı fark etmez, önüne domalan bir adam ne denir başka. puşt etmişler seni.

  şimdi git herkesin bilmediği isimler kullanarak karı kız düşür. yüzünü göstermeye cesaret edemediğin fotolarla gizli zengin triplerine gir ve meslek lisesi seviyenle cidden bilim adamı olduğunu düşün. bunlara karışmaz kimse.

  fakat o bunu sana sokarlar dediğin kimseler ve ülkesi hakkında adam ol. burası amerikan mandası değil, sen manda olsan da değil. onu sana sokarlar
  ···
 • 0
  tokat denince akla ilk gelen şey
  gülbahar hatun ilköğretim okulu. 95-00

  cirik mahallesi aq *
  ···
 • 0
  aklıma çok deli bir soru takıldı
  kıta hareketleri dediğin olay hakkında adam gibi bilgim yok. ne olur, ne olmaz bilemem.

  ama köprüler hakkında var.

  köprüler sünek tasarlanır. aslında bütün betonarme yapılar gevrek kırılma mantığından uzak hesaplanarak, tasarlanır.

  tacoma bridge yaz. o dönem ki bir hata olarak kabul edilse ve artık o kadar sünek olmasa dahi hala aynı mantık var. rüzgar yüküne karşı, hareketli yüklere karşı o şekilde tasarlanır.

  kastettiğin iki uç arası eksenel çekme ise, onun da çözümü var. tabi bunlar çok çok büyük mesafeler değil.
  ···
 • +1
  ben nasıl bi yıkığım böyle
  kürekle vur
  ···
 • 0
  gerçek ad soyad verebilecek
  Danyal Topatan
  ···
 • -1
  kkaaazaaandııııııııımmmmmmmmmm
  kahkaha attım * şu kedi - ciğer meselesini güzel özetlemişsin genç * bıktık bu aptal ve kıskanç binlerden. helal.
  ···
 • 0
  beyler fransızca bilen varmi
  oui je sais le français
  ···
 • +1
  evet baktık sonuçlara
  haydi gözün aydın, hayatını kurtardın.
  ···
 • daha çok