/i/Müzik

Müzik, ancak hissedebiliyorsan gerçektir
 1. 1.
  +75 -4
  şöyle adam gibi düzgün bir şeyler yazmak istiyorum...

  sabahtan beri sinirliyiz hepimiz, inci erkeklerini dışarda millete savunan bir kadın olarak ben kat kat daha sinirliyim.
  cevahir midir nedir her ne taksa oraya gidip yaptığınız şeyleri izlediğimde ben bu beyinsizlerle mi aynı sözlükte yazıyorum dedim, hoş hala da diyorum. yazık lan size gerçekten yazık.
  insanların dış görünüşle dalga geçmedim şimdiye kadar ama siz hakediyosunuz, hatta bunu sizi sinir etmek amaçlı da yapmıyorum tamamen içimden geçenler bunlar yani ; hepiniz mala benziyosunuz, yolda görsem hiç birinizin dönüp suratına ikinci bi kez bakmam. işte siz muhtemelen karılar tarafından böyle dışlandığınız için bir araya gelince ohaaa bize bakıyolarrrr, dikkar çekiyoruuuuz, istediğimiz şeyi yapabiliriz artııık havasına girmişsiniz.
  aylardır gerçekten severek girdiğim ve bir çok insan tanıdığım şu sözlükte böyle hayvanların olduğunu söylediklerinde,"hayır ya saçmalamayın ben konuşuyorum bi çoğuyla hepsi normal sadece espiri anlayışları değişik o da bilgisayar başında kimseye bi zararları yok vs" diyerek savunduğum bu genellemeye aldığım huur çocukları için gerçekten üzgünüm

  ister okuyun ister okumayın dıbına koduklarım soğuttunuz beni güzelim sözlükten...

  bi de onları savunanlar var ya..onlar hiç gözükmesin gözüme, canımlarım benim, yadırgadığımız şey burda sanalda eğlenceli olan şeyin gerçekte yapılmaması gerektiği..biz burda klavyelerimizin başında eğlenen tipleriz,ama bunu kalkıp bi zirvede yapmak çok saçma. burda geyiğine yapıyoruz her şeyi siz her boşaldım dediğinizde boşalıyo musun mesela? yoook ama düşün bakıyım bi dışarda her bir saatte bir hatta her saniye eli gibinde gezen bi herifi.. hoşuna gider miydi?
  aynı hesap işte canım kardeşlerim.. neye tepki verip neye vermeyeceğinizi ayırt edin biraz..

  özet:o zirvedekilerin zütünde 10 kavanoz patlatsam içim gram cız etmez.. bilmem anlatabildim mi öfkemi

  yeter amk yeter..
  ···
   tümünü göster