/i/Sosyal Medya

Sosyal medyanın altın çocukları!
 1. 1.
  +126 -15
  tamam messi dedik güldük eğlendik de..

  çok dertliyim aslında.. bir nebze derdimi unutmak için bir şeyler saçmaladım..

  kendini ifade etmek anlamında en rahat yer burası.. ve ben içimi buraya dökmeye karar verdim..

  biliyorum pırıl pırıl insanlarsınız, parlak bir geleceğiniz var.. belki de o parlaklığın zaten içerisindesiniz.. kiminizin ailesi, çocukları var.. allah bağışlaşın.. birazdan yazacağım şeyleri ilk defa tanımadığım insanlara söylüyorum..

  ben hastayım dayı.. çok fena hastayım hem de.. ve işin kötü tarafı, bütün ömrümü sağlıklı bir insan olmak için çaba göstermekle geçirmek istemiyorum. çünkü biliyorum, olamayacağım. yakın çevremin hiçbir şey yokmuşçasına sürekli yüzüme gülmesinden bıktım..

  e üzemiyorsun da kimseyi.. biri annen, biri baban, biri kardeşin, biri kuzenin.. yutuyormuş gibi yapıyoruz hep beraber o yalanı; evet iyileşeceğim.

  bir evlat nasıl diyebilir ki annesine; ben ölüyorum, öldüğümü hissediyorum diye..

  abi cidden çok zor her taka kız gibi ağlamak (cinsiyetçilik yapmıyorum, başka sıfat bulamadım)

  cumartesi günü uzaklara gideceğim.. iyileşmeye değil, başka bir yerde ölmeye..

  varsın ailem iyileşmeye gidiyorum diye bilsin, ziyanı yok..

  paylaşmak istedim sadece.. diyeceğim odur ki; bilin abi hayatınızın kıymetini.. hani bazen en ufak şeylerde bile hayata dümdüz sövüyoruz ya, yapmayın.. bu raddeden sonra cidden çok saçma geliyor her şey..

  cumartesi gününe kadar sizinleyim, sonra mümkünse dış dünyayla irtibatımı koparmak istiyorum. gördüğüm, öğrendiğim, eğlendiğim her yeni şey canımı çok daha fazla acıtıyor çünkü..

  sevgilerimle..
  ···
   tümünü göster