/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
3
 1. 1.
  +54 -3
  http://imgim.com/y6P2aN.png

  ilk önce görmüş olduğunuz bu testi dürüstçe doldurun ve ne kadar iyi yada kötü durumda olduğunuzu görün. Tabi kendinizi kandırmak ve olduğunuz şeyden memnun iseniz size zorla yaptıracak değilim. Kendinize acımak istiyorsanız kendinizi bir kız yada erkek yüzüne tüm hayatım gikildi ve böyle kalacak her zaman herşey kötü olacak hiç mutlu olamayacağım diyip kendinize eziyet ediyorsanız ve değişmek istemiyorsanız o şekilde kalın.

  Eğer bu saçmalıklardan kurtulmak istiyorum diyorsanız şunu iyi bilin size sizden başka kimse yardım etmeyek. ben de aynı şekillerde düşünüyordum fakat olay sadece benim kendi yarattığım kurgulardan ibaret olduğunu anladım.

  Bu yüzden bu durumdan kurtulmak isteyenler. Adam akıllı vereceğim kitabı indirsin ve ondaki metotları uygulasın antidepresan kullanan varsa aranızda atın çöpe ayrıca bağımlı olanlarda okuyabilir.

  dosya co david burns iyi hissetmek (dosya co nun linki inci sözlükte paylaşınca kırık link oluyor onu çözemedim o yüzden google a bu şekilde aratın ilk çıkan sayfadan indirebilirsiniz.)

  Şimdiden kolay gelsin hepinize sormak istediğiniz bir şey olursa sorun benimde başlayalım 1 hafta oldu ama etkisi çok fazla oldu diyebilirim.

  Edit: başlığı şukulayın üstte çıksın burada olan insanların çoğu aynı durumda herkes faydalansın.
  ···
   tümünü göster