/i/Tespit

 1. 1.
  +26
  Recep Tayyip Erdoğan çıkıp korkmadan ben bu projenin eşbaşkanıyım diyebiliyor! Çünkü Tayyip Erdoğan’a anlatılanlar şu şekilde;

  BOP kapsamındaki Müslüman ülkelere "ılımlı islâm modeli" getirilecekmiş! Türkiye örnek ülke olacakmış! iddiaya göre, Müslüman ülkelerde modern hukuk sistemi tesis edilecek, özgür medya kurulacak, ekonomi düzeltilecek, okur-yazarlık oranı artırılacak, demokrasiye geçilecek, özgür seçimler yapılacak.

  Tabii aslında böyle şeyler yok...
  ···
  1. 1.
   +1 -1
   AKP'li birisinden de şöyle bir lafı var
   • islam yeniden yorumlanacak
   • israil e diplomatik ilişkilerde onu açılacak
   • Yeni sınırlar belirlenecek. Daha önceden Necmettin Erbakan teklif edilmiş o kabul etmemiş.Chp den deniz Baykal inda için de bulunduğunu söylüyordu. Hatta ona 2007 de cumhurbaşkanlığı için hazırlancagi söylüyordu. Adam pisman mı oldu hiç bir şey yapmadı sonra Abdullah Güle devredildi sonra malum açılım süreci felan sen zaten biliyorsundur.Özet işte ama şöyle birşey var ben CHP nin içi boşaltıldığı ve Kılıçdaroğlu bin bilerek geldiğini ve AKP\'nin proje partisi olduğunu düşünüyorum.2002 de sağ islamist bir parti iktidara geçip ona muhalif olan sosyal demokrat bir parti.
   ···
   tümünü göster