/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +166 -31
  saat 5te camiye gittim, sabah namazını kıldım, kur'an ımı okudum ve eve döndüm saat 7.20 gibi ailecek kahvaltı ediyorduk. baktım bizim peder 'a haber açmış, "ver mehteri" diyen şarlatanı dinleyip gaza geliyor.'  ben de kardesime  kumandayı uzatmasıni istedim ve fox ismail k.kaya ya çevirdim. ve babamın "hoca ya bak neyi izliyor" deyişini duyunca; baba "ben gercekleri izliyorum, cahilleri gazlayan seyler izlemem" diyince. "sen hayinsin nasil rtenin filistinin arkasinda durdugunu unutursun fetocu" dedi. bende baba "ardından israile mektup gondererek ozur diledigini biliyormusun" dedim. fazla detaya girmeyecem ama 2 dk da hain olduk. sonuc olarak babam "muhalif kanal bu" dedi ve ben "muhalif kanal olsaydi rte kapatırdı bunu" deyip konuyu kapattık.

  edit: cidden babamın "hocaya bak" "hain" tarzindaki soylemleri cidden zoruma gitti.

  edit2: size de tavsiye ediyorum bos bir insan olmak yerine spor yapın kitap okuyun ahiretiniz kendiniz için ibadet edin.
  her inanca saygım vardır, namaz kılıyorum ve bunu show icin soylemiyorum sizi davet icin bir soylemimdir.

  edit3: ne akpli cahil sağci bir comar nede hayatin anlamini cozmus bir cihangir solcusu degilim.

  edit4: AKP Li OLDUM BEYLER. SiLiVRiDEN YAZIYORUM. HEPSi SAKAYDI. YASA BASBUGUMUZ RTE. DIŞ MIHRAKLAR. KAN EMICI VAMPIRLER BENIM YERIME YAZMIS.
  SiLiVRiDEN YAZIYORUM BUNU.

  EDIT5: TREND BILDIRIMI GELMEDI.
  ···
   tümünü göster