/i/Tespit

 1. 26.
  +2 -1
  Afedersin ama senin gibi andavallarda CEZA’nın ne olduğunu bilmiyor herhalde. Günümüzde ceza öyle bir kavram ki,5-6 yaşındaki bir kıza tecavüzün cezası 20-30 yıl hapis. Halbuki bu pislikliği yapan pid0fili aşağılık insanların çoğu; annesi, babası ve akrabaları tarafından kovulmuş, eğitimsiz,parasız, niteliksiz aç gezen kişilerdir. Pskilojik çocuk sapkınlıklarını güzelce yerine getirirler,bir kaç habere çıkıp bir kaç kere halk tarafından linç edilme girişimine maruz kalırlar. Sonraki hayatı senden benden rahattır.20-30 yıl güzelce beslenirler. Kalacak yeri olmayan açlıktan kıvranan pid0fili kalacak yer, yiyecek yemek bulmuştur.

  Ama Ceza, alınmadan önce düşündürecek ve caydıracak şekilde olursa senin gibiler modern değil derler.Öyle adildir ki Şeriat ; ne suçluya yaptığından gram az bir ceza verilerek mağdur olan, haksızlığa uğrayan kişiye adaletsizlik yapılır ne de suçluya bir gram fazla ceza verilerek suçluya adaletsizlik yapılır.
  Ayrıca Şeriat’ta suç, ispat edilmeden cezalandırılmaz.Şahitler olmalıdır,Şahitler nitelikli olmalıdır gibi birçok şart vardır. Araştırmanı ve objektif bakmanı tavsiye ederim

  Bu arada bana iran, Suudi Arabistan gibi gösterme ülkeleri örnek verme.
  Bazıları Hazreti Ali’ye (RadıyAllahu Te’âlâ Anh) tapan, Namaz’ı 3 Rekata indiren, Kuran-ı Kerim ekgib diyen bu kişiler ne Şeriat’ı uygulayabilirler ne de adaletli, güçlüm,toplum olabilirler.

  Suudi Arabistan’da Vehhabi’dir. Onlarda ne adil olabilirler ne gelişmiş.
  ···
   tümünü göster