/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +23 -33
  35 yıldır silahla çözülemeyen terör sorunu için devlet risk alarak başka bir yol denemiş. fetocu vatan hainlerinin de katkısı ile devlet riskin zararını görmüş çözüm süreci elinde patlamistir. bu hatadan çabuk dönmüş ve su an fistanlilari her yerde sarı poşetlere koyup eşek cennetine postalamaktadir.

  Peki habur oslo diye cik cik öten solcu çomar kardeşim. vekillerinizden il başkanlarınıza, genel baskaninizdan cb adayiniza kadar bu hdp ve pkk yakınlığı sempatizanligi nedir burada yukarıdaki fotoya bak bir değil iki değil her yerde her zaman bu pozu çekinmeden veriyorsunuz

  cb adayınız daha dün Diyarbakır da selo itinin karısına moral ziyareti yapmışken, 15 Mayıs Niğde mitinginizde şehit Ömer halisdemir in de ailesine ziyarette bulunmuş mu? cb adayınız bu şekilde mi 81 milyonu kucaklayacak?

  bizler çok iyi biliyoruz ki oldu da bir şekilde seçimi kazanıp rte yi indirirseniz, sizin gibi olmayan kim varsa dinine ırkına mezhebine bakmaksızın kefene sarıp gömeceksiniz.

  ancak kadim Anadolu halkı sizin tabirinizle çomar ama şerefli çomar halk, sizin gibi batı nin uşağı kendi değerlerinden bihaber zavallı sürüsüne yine dersini verecektir

  10 gün daha eglenmenize bakın. sonra tr den sıktır olup gitme başlığına geçersiniz

  kendi kendinize şu soruyu sorun:
  Atatürk ün mu apo nun mu askerlerimizin?

  edit: @2 deki solcu çomar bu linke tıkla ve Bunun gerçek olma ihtimalini kendi kafanda bi düşün. uyduruk tape lerle sayın ocalan mis falan diye gelme.
  https://youtu.be/Sy9o1MH-1LY
  ···
   tümünü göster