/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +12 -6
  ince haklı demedim zaten adam kürt oyları için yapıyor bunu. Sinir olduğum nokta Tayyip terörist ele başıyla el ele çıkınca sorun yok. ince PKK sempatizanı eline silah almamış bir siyasetçi hapisten çıksın diyince vatan haini. Oh güzel ülke Tayyip için PVP gibi exp oranı %400 arttırılmış.
  ···
  1. 1.
   +9 -1
   bu mantıkla bakarsak dexerte oy için yaptı denilip üstü kapatılabilir dexerin yaptığı hatayı maalesef ince tektarlıyor gibi bir durum var şuan, gönlüm inceden yana ancak bu selo düşüncesi cidden itiyor insanı boş kullanacağım gibi. ülke de cidden oy verilecek 1 kişi yok, hepsi aynı. muhalefetin tek derdi baştakini düşürelim ne olursa olsun bizene, baştakilerin tek derdi hep biz olalım. bu ülke ince gelince ya da akşener gelince de iyi bi seviyeye ulaşmayacak benim umudum yok. baştan sona meclis değişmeli, çoğu para için orda oturan, milletini gram düşünmeyen görmeyen insanlar.
   ···
  2. 2.
   +2 -4
   Gonlum inceden yaniyo bide algıcı çomar git akp ye ver sen anlamazsin zaten git barzaninin oldugu mitinge bak turk bayragi kac tane lan bide bi ara ulkenin sinirlarindan Ypg gecmisti tirlarla tanklarla mal amq hala anlamiyo
   ···
  3. 3.
   0
   mecliste benim tabirimle şakşakçılara yer yok kardeşim, adam mecliste uyumaktan ve birisinin lafının bittiğini anladığında alkışlamaktan başka bir şey yapmıyor. Bir de bunların maaşı en az 18,000 TL yazık valla yazık. ki en düşüğü siz düşünün 50,000liği falan
   ···
  4. 4.
   +1
   aq jigolosu ben ne diyorum zamanında aynı taku yediler karşı durduk şimdi de ince yanaşıyor e oy için diyoruz, onlar da karşılık olarak oy için yaptık dediklerinde ne diyebilirsin?
   ···
  5. diğerleri 2
   tümünü göster