/i/İnanç

İnanç
 1. 101.
  +2 -1
  adam bal gibi de haklı huur evlatları buna da itiraz edin hadi . işinize geldi mi sevgili yapalım ohhh bi güzel anal seximizide yapalım yohh ateist sevgili mi olur amk demeye geldi mi kancık gibi konuşursunuz . Bre huur evlatları buna bu kadar dikkat ediyosanız sevgili yapmıcaksınız sana helal olmıyan biriyle el tokalaşmıycan özellikle kızlar evine misafir gelse erkekse perdenin arkasından konuşucaksın dıbınakodumun huursu seni hangi kurallara uydun dinde de konuşuyosun .
  ···
  1. 1.
   -1
   Hasgibtir ordan aptal huur evladı nesi haklı. işime geldi mi sevgili de yaparım ohhh bi güzel anal ciksimi de yaparım ama ateist sevgili yapmayıp ekstra günahından kurtulurum, işime öyle geliyor işte var mı itirazın gibiK? Ulan beyninin damarını gibtiğim terliksi hayvanı seni niye sevgili yapmayayım beyin özürlü? Ateist sevgili yapmamak benim tercihim, ateist sevgili yapmıyorum diye bu müslüman sevgili yapmamam anldıbına mı geliyor? Senin verdiğin örnek şuna benziyor "Normal yoldan ciks yapıyorsun, ama iş zütten gibmeye geldi mi müslümanlık taslıyorsun o zaman hiç gibmeyeceksin." Çünkü aptal bir huur evladısın döl israfı. Kurallara uyup uymamak beni bağlar anasının namusunu gibtiğim kahpenin dölü seni sen kimsin millete ne yapması gerektiğini söylüyorsun şerefini namusunu gibtiğim annesini alevilere peşkeş çeken huur evladı.
   ···
   1. 1.
    +1 -1
    dıbınakodumun huur çocu seni senin annenin dıbına itfaiye hortumu sokarım . Daha inandığın Allahın kurallarına uymuyosun binin evladı seni, dıbına kodumun oğlanı ya tam inanırsın ya da inanmazsın evet hesabını ben soruyorum var mı bi diceğin amın feryadı seni , doğrusu inandığı dinin kurallarını önemsemeyen adam ne anlatıyom ki ben burda annesi huur seni
    ···
   2. 2.
    -1
    Anasının leşini gibtiğiminin orul orul huur evladı ananın dıbına petrol boru hattı döşerim senin bin. istediğime uyarım istediğime uymam sen kimsin bana hesap soracaksın, Allah bile bunun hesabını sormazken huurnun evladı gavat oğlu gavat. Ulan ölüsünü gibtiğim ruhsuz pekekenti ya tam inanırsın ya inanmazsın diye bir şey mi var? Tam inanmak ne anasının ırzını gibtiğim oğlu, anasını bağırttıra bağırttıra gibtiğiminin cahil huur evladı inanmak imanla ilgilidir, uygulamak farklıdır. Dünya siyah ve beyazlardan ibaret değildir, gri renkler de vardır kültürsüz huur evladı seni. Senin ben beyninin oluşumunu gibeyim, o beyin ulaşmamış, o babanın taşşaklarından çıkan döl beynine yetmemiş anasını gibtiğim. Daha dinden bihaber gelip bana ahkam kesecek ha anası kaşar huur çocuğu seni. Ulan sen kimsin bana bunun hesabını soracak dıbına kodumun kölesi seni. zütün yiyorsa yüzyüze sorsana bunun hesabını yer mi züt oğlanı seni. Bir şey demeye gerek yok direkt ananı giberim senin amın oğlu seni. O ananın dıbına sokar çıkarır sokar çıkarır ananı zevke getirir ananı zevkten dört köşe eder, o huur ananı zevkten öldürürüm it. Önemserim önemsemem, bu Allah'la benim aramda, sanane annesini huurm yaptığım veled-i zina. Daha dinden bihaber huur evladına laf anlatıyoruz bir de huur evladı seni. dıbına kodumun döl israfı annesi Afrika'da zencilere çalışan kahpenin evladı. Kaybol gibmeyeyim ölünü ateist huur evladı puşt.
    ···
   3. 3.
    0
    ya beynini gibtimin anası kaşar huur evladı seni dediklerim baya koymuş demek ki öfkeni kusmuşsun . bide yok dövermişte yok öldürürmüşte sen kimsin anasını gibtimin evladı seni beni öldürecekmiş amın feryadı sen kimi öldürüyon beynini gibtimin puştu kansız huur evladı seni .
    ···
   4. diğerleri 1
   tümünü göster