/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +2 -3
  Hakli falan degilsin aq.
  1) 20 yasindayim baska iktidar hatırlamıyorum. Hangi iktidar bu kadar uzun kaldı. Merak etme secmenlerinde buyuk bir kismi zaten cok iktidar görmedi.
  2) iyi sallamissin bi sg
  3) bu madde de ne denli huur çocuğu oldugunu anlamış bulunmaktayim. Gezi parkini halk direnisi sanarlar çünkü tek bildikleri komutan Atatürk tür. Bu nasil kissadan hisse huur çocuğu. Atatürk yonlendiren komutandi nasil Fatih Sultan Mehmet Istanbulu fethettiyse Mustafa Kemal Atatürk de kurtulus savasini kazandi. Ayrica senin gorusunu desteklemeyen halk halk degilmi yannan kafalı. Gezi bir halk direnisiydi. Sonra icine provokatorler girdi isin cılkı çıktı.
  4) Baska fikrim yok demek degildir sizin gibi salaklara soylenecek en güzel sözdür. Ölümüne akp diyen partisini ülkeden ustte tutan insanlar var. Bak internete inadina Recep Tayyip Erdoğan diyen cok insan gorursun. Ne yaparsa arkasindayiz diyen insanlar milyonları buluyor. Sen bu insanlarla siyaset tartisamazsin anlamazlar çünkü. Cahili ikna etmek zor. Yani comarlar iste ayni senin gibi yikik oc.
  ···
  1. 1.
   -1
   Boş konusmuşsun cugu
   ···
   1. 1.
    0
    Yazdiklarimin neresi bos? Madde madde cevap verdim. Neresinin bos olduğunu soyle de tartışalım
    ···
   tümünü göster