/i/Tespit

 1. 1.
  +8 -1
  var böyle mallar. en az 4-5 taneye denk gelmişimdir sözlüklerde, forumlarda.

  şimdi bu minik huur gidiyor, kendi hür iradesi ile yarak saldırılarına maruz kalıyor. am benim karar benim diye de caka satıyor.

  yaşı biraz kemale erince, bakıyor ki uyuşturucu içek, sevişek modu insanlar bile kendine bir yol çizip, yanından ayrılıyor. aaa hiç erkek arkadaşın olmadı mı kızım ??? dediği ayşe evleniyor, fatma evleniyor. bu huur da kalıyor bir köşede.

  düzgün adamlar huur istemiyor. bunun da farkında. o sebeple başlıyor altına yattığı yarakları aklama çabasına. yok amda değil beyinde, yok ilkellik vs diye birde kendi gibi olmayanları suçluyor.

  hırsızın, çalmayanlara aptal demesi gibi bir durum.

  aslında yediği takların hayatın geneline bakınca yanlış olduğunu anlıyor. dışarda kaldığının da bilincine varıyor. kendsine yediremiyor. peki ne yapıyor ? menopoz teyze asabiyeti ile önüne gelene sallıyor.

  bize ne kardeşim biz mi gibtik seni ? diyemiyorsun . sıçıp duruyor, tak kokusunda kalıyorsun.

  kendini olduğu gibi kabul edecek birini bulunca, sesi kesiliyor. insan oluyorlar o ayrı.

  bu seferde sevgilisinin huur olduğunu öğrenen ergenlerin herkeşler huur ile evlenecek zaten, hiç olmasa ağzına alır dimi lan :( avuntusu ve saldırısı ile uğraşıyoruz.

  ELiNiZE, DiLiNiZE, BELiNiZE sahip olun. sorun kalmasın. kendinizi gibtirdiniz diye madalya beklemeyin, ya da gibilmiş kaşalarla takıldığınız için oluşan pgibolojik çöküntünüz sonucu saldırganlaşmayın aq.
  ···
   tümünü göster