/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +80 -16
  Okuyun arkadaşlar okuyun uzun diye geçiştirmeyin.

  Sözlüğe yeni kayıt olmama rağmen gördüğüm lüzum üzerine bu başlığı açıyorum.

  ister mümin ister ateist olun. Hepimizi doğuran büyüten bu yaşlara getiren annelerimiz  Küfürü hak ediyormu sizce.

  istediğiniz kadar sövün karşınızdakine ama annelerinizi karıştırmayın nice yazarlar geldi geçti bu durum yüzünden en güzel yazarları kaybettik

  Sınırını aşmış bu anacılık durumunu şiddetle kınıyorum bende daha önce anancılık yaptım ortama ayak uydurmak için ama bir daha anancılık yapmayacağım.

  Her başlık ta anancılar türüyor belki de bu başlığın @3 @4 ünde  bile anancılık yapacaklar yobazlaşmış kendini tatmin edermişçesine yapılan ancılığa artık dur deme vakti gelmedi mi.

  3. Şahısa küfür etmenin yasak olduğu bu sözlükte moderatörler neden hala anancılığa göz yumuyor.

  Durun ve düşünün biraz olsun vicdanınız sızlamadımı burada kimi üzüntülerini yazar, kimi sevincini kimi başından geçenleri sonuç yine anacılık. yazarlık yapma iştahlarımızı kapatan.

  Kim bilir annesi ölenler var veya kendine yediremeyenler bu ahlaksızda ekşiye giden inciciler.

  Anacılık devamlı tekrar eden bir durum bu yazarların  kalitesiz olduğunu gösterir bir yazar başlığa entry girmek ister bakacak yazıcak bişeyi yok resimdeki anan mı diye soru sorar.

  Kalitesiz bir yazar işte bu kalitesiz bir sözlük kalitesiz bir topluluk.

  Düşünün arkadaşlar düşünün cennet anaları n ayaklarının altındadır müminler neden ayaklar altına alırsınız annelerimizi.

  Son olarakta rica ediyorum bu başlığın altına anancılık yapmayın eğer yaparsanız bilirim ki ahlak yoksunluğu kalitesizlik kokan birisiniz düşünce gücünüzün bu durumu kavramaya yetmediği bir eziksiniz.

  MODERATÖRLERE SESLENiYORUM ÜYE ALIMINI DURDURUN YA DA KISITLAYIN ANACILARI iKAZSIZ SiLiN.
  ···
   tümünü göster