/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +30 -1
  Matematik(2. oturum)

  1)Türev: Beyler sınavın belirleyici kısmı burası olacak.3 soru adedi gelir.2 si belirleyici olur.Çoğu kişi burada elenir,siz elenmeyin.
  2)integral : 2017 de kolay sormuşlardı,2016 da öyle. Yine kolay olur, soru adedi 3
  3)Parabol: 2017 de bu konudan sormadılar.Önceki başlığımda da bu konudan bahsetmiştim.Can yakıcı gelicek.
  4)Logaritma: Bilirsiniz her yıl sorusu olan kolay konudur.Lys matematik yapamıyorum diyenler bu konuya baksınlar,2 sorunuz garanti.
  5)2. dereceden denklem: \"denkleminin kökleri x1 ve x2 olduğuna göre a sayısı kaçtır?\" tarzı bir soru gelicek.Çünkü 2015 te gelmiş bu soru kalıbı en son.Bu sene araya sıkıştırırlar.
  6)Üslü-köklü-rasyonel: Bu 3 konu 2. oturumda biraz daha zorlaştırılarak sorulur.Ama yapılır, zaten burayı yapamadan diğer konuları da yapamazsınız.ilk önceliğiniz burası beyler.

  Türev: Beyler bu konuya biraz daha değinmek istiyorum çünkü burası belirleyici olacak. Max Min problemleri var bu konunun içinde. Kesinlikle bakın ve çalışın.

  Edit : 6)Buraya limiti eklemeyi unutmuşum. Sonsuz bölü sonsuz sorusu gelicek.%100 beyler.

  7)Fonksiyonu: Fonksiyonun tersini alma sorusu gelicek. Artık biliyorsunuz tyt de yukarıda formulü verip sizden uygulamanızı istiyorlar. Tersini alma formulünü yukarıda verip size yaptıracaklar.
  ···
  1. 1.
   +3
   Ananın 3.türevini alıp gibtim
   ···
  2. 2.
   -1
   Önceki soylediklerinle tamamen salliyorsun birader. Bu iş sayisal loto degil. 2 senedir saglam calistim son toderde 278. Oldum. Insanlarin umudunu somurme
   ···
  3. 3.
   0
   rezzzzzzz
   ···
  4. 4.
   0
   panpa yüzde yüzler neye göre yüzde yüz
   ···
  5. diğerleri 2
   tümünü göster