/i/Ben

Kendini ifade et !
 1. 1.
  +49 -79
  bir gece yalnız yatmam. her seferinde altıma yatan avrupalı hatunlar olur. çünkü abi olay ne biliyor musun! özgüven mözgüven değil. sorun türk kızlarında. egoları öyle bir şişmiş ki öyle bir şımartılmış ki abaza kitle tarafından ben ve benim gibi yakışıklılık potansiyelini arttıran elemanlara bile bakmıyorlar. çeneye bakıyorlar. yavşak gevşek olacan anca öyle becerirsin bu ülkede. gerisi teferruat.

  ama avrupada işler farklı. erasmus yapan hatta bizzat avrupada yaşayan arkadaşım var. sen buraya gelsen kızlar etrafında fır fır döner bilader yeşil gözlü kaslı boylu poslu adamsın gibini taşşağını kurutur bunlar diyende var hiçbir şey yapmasan sırf yakışıklı oldugun için altına yatacak hatun çok diyende.

  işin kısası beyler avrupalı kızlar özgüveni yüksek, canayakın kızlardır. kızın yanına gidip adına sorsan merhaba desen senle konusur ve oturup bir yerde kahve bile içer. gibiş olaylarına hiç girmiyorum orası senin kabiliyetine baglı. valla ben gitsem bir şey yapmama gerek yok adım kadar benim ki üzerime atlar kızlar. ama burada kızlar sorunlu entryim başında sorunu yazdım.
  ···
   tümünü göster