/i/Tespit

 1. 1.
  +83 -33
  diye bi gerçek var şimdi. kimse laga luga yapmasın. Kimin eli kimin cebinde, kimin gibi kimin amında belli değil.

  • Enses t desen almış başını yürümüş. Baldızıyla yatan mı dersin, yengesine kayan kayın mı dersin, öz kızına tecavüz eden orrospu çocuğu baba mı dersin... var oğlu var.

  • cinsellik o kadar tabu değilki köpeğe, koyuna, eşeğe,ata hallenen bununla yetinmeyip sanki cok ii bi halt yemis gibi iliski anini videoya alip arkadaslariyla paylasan cins oğlu cinsler var.

  • Her köyde "parlak", "rahatalan", "verici" lakaplı erkek bireyleri var ki lakaplarından da anlaşılacağı üzere kendileri köydeki diğer erkeklerin cinsel arzularına meze olan kişiler. Bu gizli saklı bişey de değil üstelik. tüm köyce bilinen bişey.

  • Allah sizi inandırsın bi keresinde gezmek amaçlı bi köye(adını verip vermemek arasında kaldım) gitmiştim. kahvede oturup çay içerken arkadaki masada arkadaslariyla muhabbet eden 30lu yaşlarının ortalarındaki bi adam sesini hafifçe yükselterek "zütüne koduğuma bakın. Ondaki züt bizim karılarda yok" dedi. oysa sadece bi şort giymiştim ve ayrıca dikkatinizi çekerim kadın değilim ERKEĞiM. görende zütümü açıp onlara gösterdim sanır. Ya tamam attığı laf hoşuma gitti. gitmedi değil ama ne bileyim şaşırmıştım baya. neyse laf atan abi o lafından sonra arkadaslariyla pis pis gülüştü falan. sorsan onlardan ahlaklısı yoktu ama..

  Valla kim ne derse dersin cikse erişmek köylerde çok rahat.. keşke köyde yaşasaydım.
  ···
   tümünü göster