1. 151.
  +2
  ağır bir hl fanı olarak artık umudumu kestiğim oyundur.. hayır hl2 de hikaye tam ortada bitti. hani bir sonuca bağlamış bir şekilde bitseydi bir şekilde anlardık ama hikaye bile tam ortada yarım kaldı.

  artık çıksa bile ne kadar beklentileri karşılar bilinmez. çünkü başta laidlaw olmak üzere hl 1 ve 2 de en önde gelen isimlerin hemen hemen hepsi valve çatısından ayrıldılar. yani 1 ve 2 yi yapan ekip artık yok bu yüzden eski güzelliği veremez gibi geliyor.

  diğer bir etkende valve'nin paraya ihtiyacı olmaması. başta steam olmak üzere diğer projelerden zaten milyar dolar seviyesinde kazançları var. yani bir oyundan gelecek paraya ihtiyaçları yok. burada şöyle bir durum var; valve'nin bu oyunu çıkarıp buradan kazanacağı paraya ihtiyacı olmadığı gibi, oyunda beklentileri karşılayamaması durumunda hem prestij kaybı hem de hl serisinin isminin lekelenmesine izin vermemek için çıkartmıyorlar gibi geliyor bana.

  ha tek bir iyi gelişme var.. o da valve yaklaşık 10 gün önce yeni bir oyun çıkartacaklarını söyledi. ama bunun hl olması çok çok düşük bir ihtimal olduğu söyleniyor.
  ···
  1. 1.
   0
   Half Life serisinin baş senaristi marc laidlaw hikayenin kalanını paylaşmıştı panpa okumadın mı onu
   ···
   tümünü göster