/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  0
  Öyle diyorsunda o zaman dünyanın yarısından fazlası beyinsiz . Bu gün dünyanın pek çok yerinde Türk ırkı ırkçı saldırılara uğruyor.
  ···
  1. 1.
   +1
   Biz de buna ırkçı saldırılarla mı karşılık verelim yani? Şahsen ben şuana kadar hiçbir zaman ırkçı bir saldırıya maruz kalmadım. Gerek avusturya, gerek hollandaya bir çok kez gittim, bir çok tanıdıgım var. iyi bir insan olduktan sonra kimse senin dinine, diline bakmaz, medyadan veya sosyal medyadan gördügünüz ırkçı paylaşımlarla gaza gelip saçma sapan işler yapmayın.
   ···
  2. 2.
   0
   Ben gazla çalışmam yanlış anladın herhalde. Bu gün nerede bir kargaşa bir olay olsa Türkleri ezme peşindeler. Ayrıca belirttiğim gibi bir noktayı atlamışsın dünyanın hepsi demedim elbette ki ırkçılık yapmayan düzgün davranan insanlarla karşılacaksın . Ancak ırkçılık artık eskisinden fazla. Bunu uygur Türküne saldıran çini örnek verebilirsin. Musulda katledilen Türkmenleri katabilirsin . Zamanında Rusların katlettiği Azerileri sayabilirsin ki bunlar savaşta olan şeyler değil bunlar sivil. Hollanda da yerde yatıp teslim olan Türk'e köpek salan polisi sayabilirsin daha inan pek çok örnek var.
   ···
   tümünü göster