/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +12 -8
  10 iqlu birisi degilse ırkçılık yapacak kişi, sen eğer kötü biri değilsen veya hareketlerin itici vs. değilse kimse sana sırf bi dinden veya milletten oldugun icin karşı gelmez.
  ···
  1. 1.
   0
   Öyle diyorsunda o zaman dünyanın yarısından fazlası beyinsiz . Bu gün dünyanın pek çok yerinde Türk ırkı ırkçı saldırılara uğruyor.
   ···
   1. 1.
    +1
    Biz de buna ırkçı saldırılarla mı karşılık verelim yani? Şahsen ben şuana kadar hiçbir zaman ırkçı bir saldırıya maruz kalmadım. Gerek avusturya, gerek hollandaya bir çok kez gittim, bir çok tanıdıgım var. iyi bir insan olduktan sonra kimse senin dinine, diline bakmaz, medyadan veya sosyal medyadan gördügünüz ırkçı paylaşımlarla gaza gelip saçma sapan işler yapmayın.
    ···
   2. 2.
    0
    Ben gazla çalışmam yanlış anladın herhalde. Bu gün nerede bir kargaşa bir olay olsa Türkleri ezme peşindeler. Ayrıca belirttiğim gibi bir noktayı atlamışsın dünyanın hepsi demedim elbette ki ırkçılık yapmayan düzgün davranan insanlarla karşılacaksın . Ancak ırkçılık artık eskisinden fazla. Bunu uygur Türküne saldıran çini örnek verebilirsin. Musulda katledilen Türkmenleri katabilirsin . Zamanında Rusların katlettiği Azerileri sayabilirsin ki bunlar savaşta olan şeyler değil bunlar sivil. Hollanda da yerde yatıp teslim olan Türk'e köpek salan polisi sayabilirsin daha inan pek çok örnek var.
    ···
  2. 2.
   0
   Kanka bende Türküm ama ırkçılıktan önce Türkiye nin onuru şerefi lekeleniyor hollanda da olan olaylar israille olan olay adam miting yapamazsın diyor zorla girmeye çalışıyor bakan daha bir çok olay yaptırımda uygulamadık doğrun düzgün olayların siyaset yönüde var ama itibarımız zedeleniyor zaten en ufak bir olayda demediğini bırakmayan medya var biraz daha dikkatli davranmak lazım ama avrupada ırkçılık yapıcak ülkeler belli onlarında kuyruk acıları var toplumun çok azı yapar sadece hükemetler partiler yapıyor dediğini sıkıştıklarında ermeni soykırımını geçiririz diyorlar yıllardan beri aynı muhabbetler ama öyle birebir ırkçılık edeni bulamazsın panpa
   ···
   1. 1.
    0
    Dostum bu siyaset. Almanya'ya da çok ırkçısın diyorlar sürekli. Almanlara yıllardan beri hitler yüzünden kötü gözle bakıyorlar sevmiyorlar. Yani bizim çıkıp Türkleri sevmiyorlar dememiz birşeyi değiştirmiyor. Adam gibi okullar açıp, okuyup, araştırma ve geliştirmeler yaparak ülkeyi geleceğe güzel ve güçlü bir şekilde taşımamız en asıl amacımız olmalı. Ki bu siyaset. Yıllardan beri dost olan ingiltere ile abd bile bugün karşı karşıya geliyorsa gayet normal birşey bu. avrupada siyaset konusunda Türklere çifte standart uygulandıgını biliyorum fakat bunu siz bize çifte standart uyguluyorsunuz diyerek çözemeyiz, gelişip daha güçlü olursak çözebiliriz. biz onlara muhtaç olursak değil onlar bize muhtaç olursa biter bu. yani herşeyin başı okumak, gelişmek.
    ···
   2. 2.
    0
    Haklısın panpa her şeyimizi eğitime harcamalıyız dediğin gibi güçlü olsak bile bu asla değişmeyecek Türkler her zaman batılı devletlerin karşısındaydı tarih boyunca dünyada adaleti sağlayabilecek tek ülkeyiz onlarda fırsat vermemek için ellerinden geleni yapıcak yazdığım yorumda yabancı insanların birebir ırkçılık yapmadığını söyledim yapan illa var her toplumda olduğu gibi tek sıkıntım Türkiye olarak mazlumu oynuyoruz hollanda miting yapma diyor olaylar çıkıcağını bilerek gidiyor bakan olan yine ordaki vatandaşlarımıza oldu insanlar yaralandı kitleleri kontrol ediyorsun bunu bile bile insanları oraya çağırıyorsun dünya nüfusunun %kaçı amerikayı seviyor ülkemizde kim seviyor ama adamlar her işimize karışıyor afrinden sonra münbiç'e girme diyebiliyor ama hala incirlik olmak üzere onlarca askeri üssü var senin yorumlarına aynen katılıyorum siyasette medyada bu değişmez tek yolu güçlü olmak ama başta olan politikası kabul ettirmek desteklenmesini sağlamak için ya da ülkede seçim varsa milliyetçilik adı altında bunlar yapılıyor hollanda da seçim vardı olan bizim insanımıza oldu buna katlanamıyorum panpa
    ···
   tümünü göster