/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
3
 1. 26.
  +4
  Eren erdemin böyle bir sözü yok. islamci bir yazarin sözlerini paylaşiyor bizim yavşak medya kes kopyala yapistir yapip sanki eren erdemin lafıymis gibi siz çomarlarin ağzina veriyor (araştirabilirsiniz)

  Abdullah cevdet dedigin adam yüz yil önce yaşamis chp ile alakasi yok kaldi ki adamin böyle bir söz söyledigine dair kanit bile yok (araştirabilirsiniz)

  Gelelim chp ye tak atmak için yirtik dondan çikar gibi her yere atlayan çomar itlere
  zamanında o yerli ve milli dediğiniz akp genel başkanı kobanideki kardeşlerimin alnından öpüyorum derken, bana serok ahmet diyen dillerinize kurban olayım derken sesiniz çıkmıyodu huur çocukları. ulan ankaraya kürdistan bayrağı diktiniz. kürdistanı kuran barzaninin havaalanını bile akpli yandaş mütahit yaptı. diyarbakırda pkk mitingi yaptınız barzaniyle beraber üstüne üstlük kuzey kürdistana hoşgeldiniz pankartı açtınız. başka gün kalmamış gibi 29 ekimde pkk lı ları türk hava yolları uçaklarıyla kobaniye taşıdınız tsk nın zırhlı araçlarını kandil kobani arası otobüs turuna çevirdiniz. pkk lı hain itleri haburdan kahraman gibi geçirdiniz bir de genel başkanınız çıktı pkk lıların otobüslerle davul zurnalarla türkiye ye gelişine bu görüntülere bakıpta umutlanmamak mümkün mü dedi.
  siz kongrenizde barzaniyi ayakta alkışladınız be.
  şimdi elinizde hiçbir argüman olmadan chp ile hdp yi yan yana gelmekle suçluyorsunuz.
  bre yavşaklar artvinde pkk kılıçdaroğluna suikast düzenlemeye çalıştı be bunu bile göremeyecek kadar körmüsünüz 20 yıldır chp güneydoğudan 1 milletvekili bile çıkaramıyor. bu mu yan yana gelme ? ağzınıza bir laf vermişler ( gerçi ağzınıza çok veriyorlar) yok chp hdp ile yan yana gelmiş. ulan ne çabuk unuttunuz salih müslim i kırmızı halılarla karşılayan hükümeti salih müslimle ziyafet sofraları kuran akpli vekilleri. ulan galip ensarioğlu denen yavşak akp li çıktı yetkim olsa bir milyon insanı kürdistan bayrakları ile sokaklara çıkarırdım bile dedi.
  gidin elinde kuran sallayıp oy isteyip yahudi ödülü alan yerli ve milli başkanınıza hesap sorun. öcalan ile birebir pazarlık yaptın diye
  ···
   tümünü göster