/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +56 -3
  Tüm Lgbtq'cuların afedersiniz ama anasını gibeyim. Anladığım kadarıyla bu bayana Twitter'da "homofobik" yaftasıyla linç girişiminde bulunuyorlar ve en sonunda intihar ediyor. "Toplum bize baskı kuruyor ühühü :(" deyip, kendilerinden farklı düşünen herkese baskı kurmaya çalışan bir ideoloji haline gelmeye başladı Lgbt. Bana nedense birisini hatırlattı bu taktik.

  Ayrıca, bu bayanın ölümüyle sırf ferreci diye dalga geçecek olan aklı evvellerinde amk. Ölüm lan bu, bunla dalga geçilir mi?
  ···
  1. 1.
   +7 -2
   iyi konuştun pampa link varmı
   ···
   1. 1.
    +4 -1
    Twitter'da ona saldıranlar tek tek twitleri siliyorlar. Olay su, August twit attı, dedi 'ben gay ferresi çeken adamlar ferre çekmem' bunun nedeni gay ferresi çeken adamların hasta olma ihtimalinin yüksek olması. Aman aman herkes August'a yüklendi, homofobik diye. Obur Ferre yildizlari, LGBT'liler ve SJW'lar. Baya ağır sözler söylendi, bazıları 'git kendini oldur' diye yazdı. Yuklendiler, yüklendiler ama yani kiz hakliydi. Ferre'de butun ciks hastalık olaylari gay ferre yapıp hastalık kapan ondan sonra gidip normal ferre yapıp kıza o hastaligi veren yüzünden oluyor.

    Buyuk ihtimal kiz zaten depresyondaydi ve bu sosyal medyada linçi son nokta oldu onun icin.

    Gercekten yazık oldu, yeni ferre yildizlarinin cogunu beğenmezdim ama August güzeldi be. Gercek ismide Mercedes'mis.
    ···
  2. 2.
   0
   Rezrved
   ···
  3. 3.
   0
   Vay şerefsizler vay.
   ···
  4. 4.
   0
   Açıp izleyem
   ···
  5. 5.
   0
   vay aq moralim bozuldu
   ···
  6. 6.
   0
   Hislerimiz aynı panpa
   Jaxton wheeler isimli pekekent olayı başlattı aspen brooks isimli harun abi tetikledi
   ···
  7. diğerleri 4
   tümünü göster