/i/Tespit

 1. 1.
  +117 -4
  boşanma davası + tazminat davası açabilirsin , iyi bir tazminat koparırsın en azından düğün masrafı çıkar

  bir fiske atmaktansa 30-50bin tazminat almak daha mantıklı maddi+manevi
  ···
  1. 1.
   +8 -4
   Vay gerizekalı... 30-50 bin tazminat alabildiğini mi sanıyorsun? diyelim ki kadın zengin. O para ona koyar mı? En doğrusu fiziksel şiddet uygulamaktır. Sonuçta ömrünü adadığı bir insanın onu aldatması zor bir durum.
   ···
   1. 1.
    +3
    zengin olmasına gerek yok , aldatılan taraf ter türlü tazminat alır herhangibi hatalı davranışı olmassa, ben şiddet uygulamam, böyle bir durumda adamlığını koru en azından kadın pişman olsun kolay kolay dikiş tutturamaz zaten daha
    ···
  2. 2.
   +5
   Bırakın kardeşim bu kadar geniş olmayın.
   ···
   1. 1.
    +3 -4
    aldatma bilmemne hikaye. kadin bir erkekle beraberken hormonsal dengeler sonucu o erkege sadik kalir. bu hormonal dengeyi saglamak erkegin gorevidir (ayni sey kadin icin de gecerli). eger kadin bu duyguya sahip degilse kendine baska bir es arar. aldatma denen sey kadinin bu duyguya sahip olmadigi halde korkudan veya benzeri bir sebepten bunu acik bir sekilde ifade edememesidir. boyle bir durumda o erkegin isi uzatmamasi lazim. kadin beni gibeceksin diye senet imzalamadigina gore, olayi olgunlukla karsilasip baska denizlere yelken acmak erkegin yapabilecegi en son kendine yakisan harekettir.
    ···
  3. 3.
   +3
   adam haklı, dövmek size geçici rahatlama sağlar, kadında buz koyar geçer, mahkemede ikinizde kusurlu olursunuz, eğer kendinize hakim olabilen akıllı biriyseniz, mahkemede kadının hayatını gibersiniz.
   ···
  4. 4.
   +5
   şu an ki mevcut durumu düşünecek olursak mahkeme erkeğe gibsen o kadar para verdirmez, hatta yine erkeği suçlu bulur ondan ister amk
   ···
  5. diğerleri 2
   tümünü göster