/i/Tespit

 1. 26.
  0
  1. Türkiye'de de esmerler var. Belki de sen de bir esmersin.
  2. Bunu diyenin bir kanıtı varsa getirsin bizde görelim. Liseli ergen boş boş yazıyorsun işte.
  3. Camilere saldıran hristiyan teröristler de öyle diyor zaten haklısın.
  4. Şimdi islam ile demokrasi , seçim ve özellikle dexer ne alaka? Bazı kesimin verdiği oylarla başa gelen biri ile islam ne alaka? Tam beyinsizsiniz ulan.
  5. Gerçek islam bu değil diyenlerin kendileri gerçek islam değil zaten. Ayrıca dexeri bu kişiler başa getirdi unutma.
  6. Amerikalı , rus , çinli , filipinli , japon , çeçen , azeri , fransız , afrikalı vb ırklara mensup iman etmiş insanlar varken islam arap dini demek siz beyinsizlerin işi.
  7. Bilgisi olmayanlar der onu. Bilgisi olan da size anlatır ama siz anlayamazsınız çünkü anlamanızı sağlayacak bir beyniniz yok.
  8. Açık gezmemek , zina yapmamak, içki içmemek yani namuslu olmak yobazlıksa evet yobazız.
  9. Şort giyene tekme atan adamın islamla alakası bile yoktu amacı provokasyondu. Oruç tutmayana da genellikle orucun ne olduğunu dahi bilmeyen sözde müslümanlar saldırıyor. Çocuklara tecavüz edenlere bakacak olursak ateist de var kendine müslüman diyen de var. Bunu yapan adamları zaten biliyorsun sana göre müslümanlar ama bana göre değiller.
  ···
  1. 1.
   0
   Kıvırma işte dıbına koyduğum adam gibmiş
   ···
  2. 2.
   0
   Adam ateizme saldırmış siz direk islama saldırıyorsunuz. Başka dinler de var neden islam? Hiçbirine laf etme ya da hepsine söyle söyleyeceğini. Ateizmi islam düşmanlığı zannediyorsunuz. inançsızlığınla kal ot gibi yaşa. islama laf etmek ne haddine.
   ···
  3. 3.
   0
   niye islam biliyomusun kardeşim? Çünkü başlığı açan kişi müslümanken hristiyanlığa yahudiliğe saldırmam garip olurdu o yüzden
   ···
  4. diğerleri 1
   tümünü göster