/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +157 -39
  incisozluk/level7/changeto6/admin. data
  apply_tengriturkmenen_server.exe 00000

  level7 yazan yere şuanki nesliniz, changeto6 yazan yere ise olmak istediğiniz nesli yazın, sadece bir nesil aşağı inebilirsiniz yoksa sistem yakalıyor. apply'ren sonra ise nickinizi yazın, gayet basit. yedinci nesil abinizden size bir kıyak hadi yine iyisiniz.

  edit: olmadı diyen arkadaşlar var beyler sisteme çok fazla yüklenildiği için bazılarında bir hafta sonra sisteme geçiyor değişim, sabredin biraz şansınızı arttırmak için elinizden geldiği kadar çok başlığa yazmaya çalışın bu kodu, ne kadar fazla yazarsanız o kadar öne geçersiniz sistemde.

  edit2: çok fazla yazardan olumlu dönüş alıyorum, beni yakında uçururlar muhtemelen ,başlığı modlara kapatarak açtım ama biri ispiyonlarsa bittim ben yani, hepinize helal ediyorum beyler güle güle kullanın kodu, en geç 1 haftaya artık daha yüksek nesilsiniz.

  edit3: ısrarla olmuyor yazıp diğer arkadaşlarımızın moralini bozanlar var, beyler bayanlar biraz sabır sadece sabredeceksiniz sistem blockhain sistemi gibi çok ağır işliyor sabredin hepiniz nesil olarak yükseleceksiniz

  (bkz: inci sözlük satranç akademisi) satranç oynayan arkadaşları buraya da beklerim.
  ···
   tümünü göster