1. 1.
  +132 -2
  üst edit: Beyler istediğim destek gelmedi bu iş bu kadar kişiyle olucak bi iş değil saldırıyı yarın gece 00.00 a erteliyoruz yanlış anlamayın amacım hiçbir şekilde prim değil sadece bu şahısa bi anda yüklenmemiz gerekiyor gözünüzü seveyim bunu trende ilk sıraya çıkarın herkes görsün hesaba bi anda yüklenip bu yavşağa iyi bir ders verelim.

  şu anda instagram profilini gördüğünüz şahıs duvarında hayvanlara yapılan çeşitli işkencelerin veya eziyetlerin resimlerini yada videolarını paylaşıp altlarına bunlardan haz aldığını belirten cümleler kullanıyor.

  Bugüne kadar çeşitli saldırılarda bulunduk hepsinde güldük eğlendik. Ama bugün birlik günüdür. Bugün gülmek eğlenmek için değil insanlığımız için saldırıcaz.

  Dm den atacağımız mesajlarımız için aklınıza gelen şeyleri yoruma yazabilirsiniz. En uygununu seçip editleyip buraya giricem. Dm i attıktan sonra hesabı spamlayıp saldırımıza son vericez.

  Arkadaşlar insanlık için lütfen bunu trende çıkarsın gece 00.00 da saldırı başlıycsk.

  Başarılı olucağımıza inanıyorum şimdiden hepinize teşekkür ederim...

  edit: evet beyler yaklaşık son 1 saatimiz kaldı lütfen biraz daha destek bekliyorum sizden bu bir insanlık suçudur buna sessiz kalamayız.

  edit2: Ne kadar şahsın kimliğini bilmesekte şu anda yapabileceğimiz en iyi şey bu insanlıktan nasibini almamış yavşağın hesabı kapatmak olacaktır.
  ···
   tümünü göster