/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +8 -1
  Evet az kaldı kafayı yiyeceğim. Böyle amın evlatları burda bulunuyor beyler. Onlara göre herkes kendileri ile aynı inancı yaşamak zorunda, iyi bir lider içmemeli ve kesinlikle başka bir dine göre yapılmış birşeyi olmamalı. Zaten bir Türk başka bir dine felanda inanamaz. Ulan oruspu evladı o adam Selanik'ten gelmeseydi şuan ne haldeydin sen biliyor musun? Bak kıt beyinlisin ve her okuduğuna inanıyorsun o yüzden madde madde yazıcam:

  1) Senin padişah dediğin, darbe yapıldı dediğin baştaki oruspu çocuğu ülkeyi satmış kaçıyordu. Sevr'e göre Osmanlıya baktın mı lan sen?

  2) O saygısızlık ettiğin Atatürk olmasaydı şuana kadar Osmanlı'nın tüm dış borçlarını sen ödemeye çalışıyordun. (Yeni bir ülke kurulduğu için Osmanlının tüm dış borçları ayrılan ülkelere bölüştürülmüştür.)

  3) Milli mücadele başlatılmasaydı şuanda büyük ihtimalle bir sömürgedeydin.

  4) Sadece bu adam mı savaşmış diyorsun. Lan soysuz oruspu çocuğu Atilla tek başına mı Roma'yı ikiye böldü? Doğu Roma'yı tek başına mı haraca bağladı? Savaşı iyi bir kumandan olmadan kazanamazsın! Savaşlarda masada kazanılır beynini gibtiğimin çocuğu seni.

  5) Şuanda Arapça, Farsça ve Türkçe karışık gibik bir dil kullanmıyorsan Atatürk sayesinde, kızın oy kullanabiliyorsa Atatürk sayesinde, annen mirastan eşit hakka sayipse Atatürk sayesinde... bu böyle uzar gider.

  Bu dünyada tek din yok ve kimse müslüman olmak zorunda değil ayrıca herkes istediği kadar içer sanane bin evladı.

  Siz gibik beyinli orupu çocukları, çomar dediğim zaman delleniyorsunuz biliyorum ama çomarsınız. Benim en yakınlarımda öyle 3-5 duydukları ile Atatürk'e laf ediyorlar ama tam anlamıyla beyinsizsiniz. Beş kuruş etmeyecek tarih bilginizle bir ülkenin kurucusuna laf ediyorsunuz. Eğer Atatürk olmasaydı demeyi hiç sevmem ama bu kez diyeceğim;
  ANANI YUNANLAR gibiYOR, SENDE gibiK BiR DiLLE KONUŞUP AĞLIYOR VE SÖMÜRÜLÜYORDUN.

  Bu kadar basit birdahada dıbınakoyduğumun çocukları 2 duydukları lafla gelip boş yapmasın.

  gibtirip gidip Gadir Mısıroğlu hocanızı dinleyin biz aslımızı angiblopedilerden araştırrız. Sizin oruspu çocuğu gibi yorumlarınıza gerek yok OORRRROOOOSPUUU ÇOCUKLARIIII.
  ···
   tümünü göster