/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +1233 -70
  insan gibi başlık açtım, beş altı ayda bir görebildiğim kız arkadaşım Ankara'ya gelecek nereye zütüreyim diye şu yazdıklarına bakın. huur çocukları sizin haberiniz olmayabilir ama laf ettğiniz kişi bir insan , çoğunuzdan yaşı büyük çok düzgün bir insan, iki sene sonra evleneceğim belki karım olacak, birinin karısına laf atacak kadar huur çocuğu mu oldunuz nedir yani? size insan gibi soru soranda kabahat çoluk çocuğa meze oluyoruz şurada ya modlar şu resimde gördüğünüz huur çocuklarına bir şey yapsın ya da tüm entrylerimle beraber hesabımı silsinler ikisinden birini yapmazsanız hiçbiriniz adam değilsiniz

  edit: buraya bunu anlatman hata demişsiniz de arkadaşlar ben bu soruyu kız arkadaşım yerine ,Ankara'da neresi gezilir diye sorsam ne fark edecekti acaba ikisinin arasında ne fark var ben hiçbir fark göremiyorum bu kadar mı manyak oldunuz? işin içinde kız kelimesi geçince illa gibinizin devreye girmesi mi gerekiyor sizin aklınız beyniniz yok mu? bu başlığa bile numarasını ver diyen mi ararsın yok sen 5-6 ayda bir görürsün başkası her gün bilmem ne yapar diyen mi görürsün herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz galiba , sümüklü liseli sevgilisinden tekmeyi yiyen hıncını almak için buraya yazmış .
  siz nasıl olursanız karşınızdaki insan da aynen öyle olur,ben ilk sevgili olduğumuz zamanlar otobüsteki camın yansımasından yanlışlıkla kız görürüm diye gözümü kapatıp yolculuk yapardım otobüste , güvenini sarsacak hiçbir şey yapmadım onun,o da aynı şekilde. gördüğü her kızı gibmek isteyen sonra boynuzu yiyince başkalarının mutluluğuna tak atmak isteyen itler gibtir olup gitsin kendi karakterlerini gözden geçirsin.
  hiçbiriniz komik de değilsiniz umarım bana yaşattığınız siniri misliyle size yaşatırlar bu da son entrym benim .

  Sözlük sayesinde parayı kırıp Amerika'ya kaçıp Amerika'dan Türkiye ne güzel , yaşasın akp diye gezinen malum zat umarım sözlüğü tamamen sizin gibilerle doldurur hep beraber birbirinizi gibersiniz .
  hadi eyvallah
  ···
   tümünü göster