/i/Oyunlar

Hayat bir oyundan ibaret değil midir ?
 1. 1.
  +142 -72
  Evet panpalar bu entryi okuyan her bronz bu entryden sonra gaza gelip lol oynayacak ve gibe gibe o bronzdan çıkacak. Başlıyoruz;

  1- Kesinlikle hero denemeyin. En iyi bildiğiniz heroyu oynayın sadece.
  2- Kesinlikle bilmediniz laneye gitmeyin. Hangi lanede oynayabiliyorsanız o lanede bronzdan çıkmaya çalışın.
  3- Abi ap hero almayın dıbına koyim oynayamıyosunuz işte. Ad hero alın sağ click yapın bitti.
  4- Gençler kelimeleri iyi bilin adama invade dedim gitti ignite aldı.
  5- Bot lanede bir adc iseniz kesinlikle safe oynayın ve jungler'dan gang gelmeden attack yapmayın.
  6- Evet gençler 6. maddemiz dialar için de geçerli olan chat mute sistemi. Kafanızı karıştıran sizin moralinizi gibip atan oyuncuyu zütüre zütüre muteleyin kendi kendine konuşsun orosbu çocuğu.
  7- Takımı moralmen mağlup etmeye bakın tf kaybetseniz bile gülün komik şeyler yazın sinirlenen varsa küfür etmeyin güldürün orosbu çocuğunu nasıl olsa bir bronz ne kadar beyni olabilir ki onun
  8- Pick sırasında kesinlikle kafanıza göre hero almayın. Size vereceğim siteden karşınızdaki lanedeki adamın rün ve kabiliyet dizilimine bakıp ona göre rün ve masteries (kabiliyet sayfası) dizebilirsiniz. Site bu : Lolskill
  9- Kesinlikle ve kesinlikle küfür etmeyin. Diğerleri gibi mal durumuna düşüp ananıza sövdürtmeyin. Diğer orosbu çocukları sövsün siz sövmeyin.
  10- Chati en minimum duruma getirip arayüzü küçültün. Mini map'i kocaman yapın yannanım kadar olsun ki iyi kontrol edebilin.
  11- Lane pushlamayın yannan gibi açıkta beklerseniz en mal jungle bile size gang atmak için heveslenir. Yapmayın bunu, safe oynayın ve bir anda ani hasar vererek karşınızdaki orosbu çocuğunun işini bitirin.
  12- Ava giderken avlanmayın! Counter Jungler yani karşı ormanda av aramaya gitmeyin, kırmızı totemlerinizi her zaman karşı ormana atmaya çalışın. (Karşı ormancıyı iyi takip edebilmek için)
  13- Kırmızı totem demişken şu dıbına koduğumun totemlerini iyi kullanın. Işıklandırın haritayı karanlıkta oynayan bronzdan çıkamaz.

  Evet gençler eklemek istediğiniz her şeyi ekleyebilirsiniz ben bu şekilde oynayarak plata kadar çıktım. Hatta challanger yolundayım, sorularınız varsa alabilirim. iyi oyunlar

  Edit : Çugulayan bronzlar emek var emek
  Edit2 : Naptınız lol oynamaya mı gittiniz amk uplayın
  Edit3 : Gençler trendde 22. sıraya yerleştik bronzlar uplatın entry'i hadi gibikler
  Edit4 : Trende girdik beyler şukulayan ellerinize boşalıyım

  Gençler akşam dia ve challenger eloda nasıl konuşuyorlar bu elodaki konuşmaların çevirilerini paylaşacağım rez alın.
  ···
   tümünü göster