/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +724 -35
  "evet maymun gibisin, orangutana benziyorsun ama bu gerçekle yüzleşmelisin, kendinle barışık olmalısın" dedi

  ulan dıbına kodum karısı, tüm primatları saydın zaten. bu sözlerden sonra nasıl kendimle barışık olayım. evrimden girecek bigbang'den çıkacak herhalde dedim. ağzıma yüzüme sıçtın. konuşmanın sonunda da herhalde karşımda çitlek çekirdeyip, suratıma fındık, fıstık, muz atar diye bekledim.

  ben azcık, moralim düzelsin, profesyonel destek alayım belki düzelir eder falan derken, iyice ağzıma sıçtı. şu an ne moralim kaldı, ne onur, ne gurur, ne haysiyet, ne de bir şey. hani dolaylı yoldan çok aşağılandım da yüzüme direkt bir şekilde söyleyip, bu kadar aşağılayan olmadıydı. bir de üste para verip aşağılanınca, iyice gururuma DOKANDI.

  en çok üzüldüğüm de kapıda annem bekliyordu. "ne oldu, ne konuştunuz" diyince cevap veremedim.

  cidden bu pgibologlar var ya para tuzağı resmen. ben bunların anasını, avradın gibeyim. boşa gitti param. keşke buna vereceğim parayla, rus karıya gitseydim. o bile yarım yamalak türkçesiyle, daha iyi terapi yapardı.

  şimdi ben bu kadına, tanzimat fermanı açabilir miyim, cidden intiharı düşünüyorum. intihar notuma da bu kadının söylediklerini, harfiyen yazacağım. umarım meslekten diskalifiye edilir.

  çok sinirliyim, elim ayağım titriyor, ağlıyorum şu an.
  ···
   tümünü göster