/i/Sağlık

sağlık ile alakalı her şeyin sorulup paylaşılacağı yer
 1. 1.
  +176 -15
  Evet beyler 25 Eylül 2016 bir pazar gecesi...
  Şlap şlup 2 postadan sonra ani bir kararla 31 i bıraktım. Şimdi sizlere nasıl bıraktım, bu süreçte neler yaşadım, bu uzun süreden sonraki ilk postalarımda neler yaşadım, gerek fiziksel gerek manevi tüm değişimlerimi aktarıcam. Aslında bırakmak değil 2. Başınızı kontrol altına almayı, onun sizi değil sizin onu kontrol etmenizi sağlayacağım beyler.

  Nasıl Bıraktım?

  Evet beyler bırakmadan önce buna gerçekten inanmalısınız. Çünkü aslında bıraktığınız şey 31 değil ABAZALIK.

  Bırakınca insan gerçekten değişiyo bunu da baştan söyliyim. Şimdi nasıl bıraktım maddeler halinde açıklıyım. Bir tanesine bile uymazsanız kendinizi posta atarken bulursunuz.

  1- Sakın ama sakın zaman koymayın. Yani diyelim 3 gunde bir yapıyosunuz. Iste ilk once haftada bir sonra 2 haftada bir falan bu tarz zamanlamalar koymayın. Amacınız sonsuz olacak. Yoksa 1 hafta beklemeniz gereken yerde posta atarken bulabilirsiniz kendinizi. Pgibolojik bir şey bu, inanın bana.

  2-Hiçbir şekilde cinsel şeylere bakmıyoruz. Bu abazalık derecesine göre değişir. Ben zaten fazla abaza değildim. Bazen azardım işte. Bunu sıfıra indirmek istiyordum ki indirdim.
  Yani kısaca ferredur zarttur zurttur YOK! Hatta resimlere bakmak bile yok. Diyelim istemsizce bir resimle karşılaştınız, beyin tepki vermeden (malafat) hemen başka bir şeye dönüyoruz.
  3- Diyelim sokakta, okulda, işte vs. işte her nerdeyseniz karşınıza çok güzel biri çıktı. Dekolte mekolte her şey en abartılısından. BAKMAYACAKSIN kardeşim. Göz senin gözün değil mi? Kontrol etmesini bileceksin. Senin ahlakın onun çıplak dolaşmasıyla yıkılamaz. işte gerçekten istemek dediğim yer burasıydı.
  4- Evet beyler bu da altın kural oluyor sanırsam. Aklınıza en ufak abazalık belirten bir şey gelirse hemen başka bir şey düşünüyorsunuz. Bazı huur çocukları kuzenini yengesini falan giber hayallerinde. Zaten onlara acıyorum.

  He bide küçük bi taktik daha veriyim. Diyelim azdınız bayağı. Herkesin efkarlı şarkıları vardır. Açın dinleyin 3 5 tane bakın kalmış mı azgınlık?

  Evet diyelim bu kurallara uyuyorsunuz. Belki bazılarınız için kolay ama bazılarınız ilk zamanlar çok zorluk çekecek. Ama alıştıktan sonra kendinizle gurur duyacaksınız iyiki bırakmışım diye. Bunun bir bağımlılık, illet olduğunu anlayacaksınız. Kızların memelerinden cok baska guzelliklerinin de oldugunu göreceksiniz. Her gördüğünüz huurya bakakalmayacaksınız. Zamanınızı değerlendirisiniz belki. Bazılari 7 24 cenabet ama gusül alanlar için işkence. işte git 2 posta at gusül al zart zurt min. 30-45 dk.

  Fiziksel ve manevi değişimlerimden bahsediyim. Fiziksel olarak pek bir şey yok şimdi yalan söylemiyim. Zayıfım biraz. Çok az bir şey kilo aldım o kadar ama alakası olmayabilir. 4 ayda başka sebeplerden dolayı da kilo almış olabilirim.
  Maneviyattan zaten bahsetmeye gerek bile yok. Bildiğin değiştim. Abazalığı yendim. Kendimi kontrol edebiliyorum. Durup dururken azmıyorum. Güzel birini görünce ağzım sulanmıyo.

  Evet ama beyler ben bu kadar uzun süre durdum ve baktım ki 4 ay boyunca 31 çekmedim ve sadece ve sadece 1 kez rüyalandım. Acaba kendimi azgınlıktan soyutliyim derken direk çavuşu yok mu ettim diye düşünüyordum. Ve 119 gün sonra bir karara vardım. 31 çekecektim. Canım da istemiyordu ha. Yani azmamıştım. Bir süre sonra isterseniz sonsuza kadar bile durabilirsiniz. Herneyse açtım video falan her şey hazır. Ha bu arada izledikleriniz konulu olmasın. Ben konulu ferreların bilinç altına işlediğine inanıyorum. Ondan kuzen muzen gibmek isteyen huur çocukları var. Ve amatör olursa daha iyi olur. En azından gerçekçi ve olağan şeyler var. Neyse başladım işe. Şimdi rapor veriyorum.

  119 gün sonra ilk 31 raporu (22 Ocak 2017)
  Tam olarak 3 posta attım.

  -ilk posta nın gelmesi normale göre biraz uzun sürdü. Ben dokununca boşalırım zannediyordum.

  -ikinci ve üçüncü postaların süresi eskiden neyse aynısı yani 31 i bırakmak süre uzatıyor diye bir şey yok.

  -ilk postamım rengi biraz kapalıydı kahverengiye yakın ama iki ve üçte normal sarımtırak döl rengi işte bilirsiniz.

  -üçüncü postada nedense bi sızlama hissettim. Nedenini bilmiyorum.

  Evet beyler ben uzunca bir süre bıraktım. Ama uzun süre çekmemenin zararlı olduğunu da öğrendim. Ama bu 4 ay bana çok şey kattı. Ve sanıyorum ki bunlar kalıcı şeyler. Çeksem bile abazalığa yakalanmam. Hatta birdaha bırakmayı düşünüyorum.

  Yaşadıklarımdan Sonra Sizlere Tavsiyem

  Yani uzunca süre bırakmak zararlıymış onu biliyoruz. Ama eğer abazaysanız en azından bu illeti yendiğinize emin olana kadar bırakın. Ben 2. Ay tamamen yendiğimi düşnüyorum. Kısaca abazalığı yenene kadar bırakın sonra da az sıklık la yapın konulu izlemeyin, amatör olsun. Hatta kuru kuru yapabilirim derseniz hiç izlemeyin.

  Biraz uzun oldu. Eğer buraya kadar okuyan varsa teşekkür ederim. Dediklerimi yaparsan 31i bıraktın demektir.
  ···
   tümünü göster