/i/Tespit

 1. 1.
  +252 -9
  ulan bakıyorum, gerçekte görsek titreyerek boşalıp, kalp krizi geçireceğimiz melek gibi rus kızları, periscope'da yayın yapıyor, 20 kişi ya izliyor, ya izlemiyor. yani adamlar o kadar aşmış ki, böyle güzel karıları giblemiyorlar bile lan.

  zaten o 20 kişilik yayında, izleyenlerin 10-15 tanesi de, yine bizim abaza huur çocukları çıkıyor. geçen biri karıya dowload tişört yazdı lan. ağzını yüzünü gibtiğim çocuğu, sana ingilizceyi öğretenin amk

  bizde de bir tane travesti gibi, suratına sıçmayacağın karı yayın açıyor. abartmıyorum, geçen 10 bin kişi vardı yayında. hamamböceği gibi abaza, anasını gibtiğim huur çocukları. işte bu it oğlu itler yüzünden, bu türk kızlarının zütü tavan yapıyor.

  ve bu rus kızları size, siz olduğunuz için değer veriyor, yani tabi ki her ülkede olduğu gibi maddiyata önem verenler de var ama çoğunlukla siz olduğunuz için. çünkü savaşta çok erkek kaybettikleri için, erkeğin değerini çok iyi biliyorlar. sorarım size, hangi türk kızı, sevgilisi aldattı diye, evine gidip el bombası attı lan ya da keleşle kendini vurdu. çünkü inanılmaz sadakatli ve gururlular.

  bir tanıdığımız var. adam öyle varlığı falan hiç yok, yani turizm firmasında çalışıyor. aylık 3000 maaşı ya vardır ya yoktur. kel göbekli, çirkin mi çirikin ama çok kültürlü, 3 dili, iyi bir eğitimi ve entelektüel birikimi üst düzey biri. rus karısını görseniz, hayretler edersiniz. 35 civarı gibi evlendi bir de.

  bizim embesil kezbanlar gibi arabası, evi var mı, yok mu, 1.85 mi, yakışıklı mı egodan bir haber insanlar. hayır güzel olsan, bir gibe benzesen, anlarım egonu, hadi ona da tamam. ama zütün olmuş aşure kazanı, yolda hacıyatmaz gibi yuvarlana yuvarlana yürüyorsun ve gelmiş 1.85 evi, arabası olan erkek oldu amk. böyle bir erkek varsa zaten, gelsin beni gibsin. en azından rus kızları egolu olacaksa, güzel biri için, egosunun karşısında uğraşmaya ve rezil olmaya değer ki ego denen bir şey yok.

  onun için acilen rusça öğrenin, inanın hayatınız kurtulacaktır.

  çok sinirliyim elim ayağım titriyor.
  ···
   tümünü göster