/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
http://m.ensonhaber.com/k...pazarligi-2016-11-06.html
 1. 1.
  +132 -5
  Ciddi ciddi kıbrıs'ı veriyoruz lan. Hani binbir zorluk, yüzlerce şehitle yedirmediğimiz kıbrıs var ya, işte onu veriyoruz şu an masa başında. Sadece % bilmem kaçını verecez diyen polyannalar umarım bunun son olmadığını anlar. Bugün elini veren yarın kolunu kaptırır.

  '''Bizim %37'lik toprağımızın, %27'ye çekilmesini istiyorlar.'''

  Kapalı maraşı bilen bilir, savaş öncesi turizmin kalbiydi. Oranın ekmeğini Türk'e yedirmediler, şimdi de geri alıyorlar. Neredesin Tayyip ? Eyyy rumlar diyip savunsana toprağını.

  Ya oradaki Türkler ? Kalkın lan ayağa. giberim lan rumlaşmanızı da modernleşmenizi de. Çıkın sokağa dıbınakoyduklarım. Burası Türk toprağı deyin. Kan ile alınan imza ile verilmez deyin lan.

  Siz de hocasının kızını gibenleri değil de, bunu trend yapın. Eminim şu an online olan 500 yazarın 400ü olayı bile bilmiyor. Medya gevur köpeği tabi, neden duyursun ki?

  Burası ses çıkartabileceğimiz tek yer binler. Bu entrye bir şuku ve entry bırakın. Şurada prim amacım varsa beni rumlar gibsin. Trend olursa bu başlık bana bir gibim kazandırmaz. Ama 3-5 kişi daha bu rüsvalıktan haberdar olur.

  Başkaldırın. Dedeniz öldü ora için, şimdikiler altındaki şehitle birlikte toprağı imzayla veriyor.

  Edit: Müzakere oldu biz reddettik diyenler, medyanın oyununa gelmeyin. Gazetede reddettik yazarken masa başında neler dönüyor. Orayı bir şekilde verip güzel bir bahane hazırlarlar. Minareyi çalan kılıfını hazırlar.

  Edit2: (#183426494) herşeyi açıklamış.

  Edir3: Şuku veren ve uplayan duyarlı herkese teşekkürler.


  Müzakereler 2016'da başladı: http://m.ensonhaber.com/k...pazarligi-2016-11-06.html

  Reklam: original behlulun modluğu alınsın
  ···
   tümünü göster