/i/Başıma Geldi

Hayatta başınıza gelenlerden ibaret değil midir?
 1. 1.
  +31 -6
  Beyler bugün size başıma gelen son derece gerizekalıca bi olayımı anlatacağım.

  Benim bi çocukluk arkadaşım var. Ikimizde biraz cikse düşkün insanlarız. Eve attığımız, dışarda goturdugumuz kızların haddi hesabı yok.

  Bu arkadaşımla bir gün sakasına grup ciks muhabbetine girdik. Olay şaka maka derken ciddiye bağlandı bi anda. Ama bunu kabul ettirecegimiz kız bulmak gibintiydi.

  Bi anlaşmamız vardı. Ne var ne yok içip iyice kafamız zoom olduktan sonra işe başlayacaktık. Yoksa ben onu öyle çıplak bi vaziyette görsem gülmekten gibişemezdim dıbına koyum. Onun içinde durum geçerliydi.

  Bi eskort ayarladık bir geceligine. Parasını peşin olarak verdik. Eve geldik sonrasında. Dediğimiz gibi ne var ne yok içmeye başladık. Kimyasal, alkol,kuru ne var ne yok içimize aldık.

  Tam zirvedeyken huur kız hadi artık yaa diye bizi şevke getirdi. Biz tam soyunduk ettik işe başlıycaz. Kimyasal verdiği o duygusallık çöktü bir anda.

  2 erkek 1 kız çırılçıplak ağlamaya başladık dıbına koyum. Sabaha kadar salya sümük ağladık. Anasını gibtiğimin yerinde bi gibişemedik. Ulan hem 600 Tl karıya boşa para vermiş olduk. Kafamızı gibeyim o kadar icmeyecektik. Ne bileyim ben duygusala baglayacagimizi. Siz siz olun grup ciks yapmadan önce içmeyin.

  Buda böyle bir animdir beyler. Kalın sağlıcakla.

  Edit: Yine trenddeyiz beyler sağolun, varolun.

  Edit2: Cugulayanlar geceligi 600 tl olan huur.
  ···
   tümünü göster