/i/Bilim

"hayatta en hakiki mürşit ilimdir, fendir. ilimin ve fennin dışında mürşit aramak gaflettir, dalalettir, cehalettir".
M.K ATATÜRK
 1. 1.
  +90 -8
  1-Yıllar Önce Gelmeleri
  Uzayılar uzun yıllar önce M.Ö yıllardada dünyaya geldikleri tahmin ediliyor bunun en büyük kanıtlarından biri 12000 yıl önce asyalı disklerindeki çizimlerdir  2-Ortaçağda çizilen resimler

  Ortacagda cizilen bir resimden parça:  Resimde gökcisimleri var demekki görülmüs ki çizilmiş.

  Ortacagda cizilen başka bir resim:  Gordugunuz gibi ufo tarzında bir mekik çizilmiş.

  3-M.Ö 200 Yılında araziye çizilen Nazca çizgileri  Sizce bu çizgiler o zamanlarda nasıl çizildi ve sadece yukardan bakınca boyle gozukebılıyordu şaibeli bir durum?

  4-Roswell UFO Vakası
  8 Temmuz 1947 tarihinde New Mexico eyaletinin Roswell kasabası yakınlarında, ABD'nin idaho Eyaleti'nde orman servisi için kurtarış pilotluğu yapan Kenneth Arnold'un, 25 Haziran'da kayıp bir uçağı Washington Eyaleti'ndeki Cascade Dağları üzerinde aramaya çıkışının ve tahminlere göre dört metre yükseklikte, saatte 222.000 km (120.000 mil) hızla giden dokuz tane disk şeklinde uçan daireler gördüğünü iddia etmiştir. Roswell kasabası şerifi, Binbaşı Marcel‘e haber vererek anlam verilemeyen bir cismin bir çiftlik arazisine düştüğünü belirtmişti. Binbaşı Marcel ve emrinde ki bölük ile beraber cismin düştüğü çiftliğe giderek anlam verilemeyen cisim hemen düştüğü bölgeden tüm parçaları ile toplanarak, bütün ayrıntılar yok edilmiştir. Roswell Günlük Gazetesi haberini ilk başta doğrulayan Amerikan ordusu kısa bir süre sonra yalanlamada bulunarak haberin gerçek dışı olduğunu belirterek gökten düşen UFO değil meteoroloji balonu olduğu belirtilmiş ve bütün parçalar ekgibsiz olarak 51. Bölge'ye inceleme amaçlı taşınmıştır. O tarih den sonra Roswell kasabası halkı tarafından anlam veremedikleri cisimleri gördüklerini belirtmişlerdir. Roswell kasabası hala bu olayın etkisi ile yaşayan ve ziyaret eder iseniz o kasaba da Ufo ile ilgili birçok görsel ve yazı ile karşılaşabilirsiniz.

  Emek verdim uğraştım, bir şukunuzu ekgib etmesseniz sevinirim vermessenizde canınız sağ ola.
  ···
   tümünü göster