1. 1.
  +59 -58


  1- high school dxd



  issei diye abaza bi liseli var. bi gün bi kovulmuş melek buna çıkma teklif etmiş bu bin de durur mu amk kabul etmiş. sonra kovulmuş melek bunu öldürmüş sonra da rias adında koca memeli bi şeytan tarafından diriltirmiş ve ona hizmet etmeye başlamış.





  2- kiss x sis



  bi tane çocuk var bide bunun iki tane üvey ablası var. ablaları çocuğa gib bizi diyo çocuk da gibiyo.





  3- highschool of the dead



  bildiğimiz the walking dead'in anime versiyonu.





  4- tropical kiss



  adamın biri aqua park tarzı gibimsonik bi mekana garsonluk için gelir fakat bilmediği birşey vardır orada çalışan bütün kızlar bunun eskiden birlikte olduğu kızlardır. bu arkadaş da hangisini seçeceğine karar veremez ve hepsini giber.





  5- eroge



  batmanın eşiğinde olan bi visual novel yapımcısında çalışmaya başlayan bi herif oyunu daha gerçekci yapmak için ofisteki çalışan kızları giberek tecrübe points kazanır ve şirketi batmaktan kurtarmaya çalışır.





  6- yosuga no sora



  anne ve babalarını trafik kazasında kaybeden iki gariban kardeş bi kasabaya taşınır. erkek olan kardeş oradaki kızlarla yakınlaşır hatta o kadar yakınlaşır ki hepsini giber. ayrıca hızını alamayıp kardeşini de giber




  daha da bilmiyorum amk bunlarla yetinin. anime sadece ecchiden ibaret değil.

  edit: bunlar hentai değil mi zaten diyenler için söylüyorum hentai bi anime türü zaten amk ayrı birşey değil. siz komedi filmi izlerken film izliyorum yerine komedi izliyorum mu diyosunuz? animenin a'sını bilmeyenler boş boş gibi konuşuyor.
  ···
   tümünü göster