/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 201.
  0
  Ülke bitmez, ülke devletin somut unsurlarından birisidir. Asıl tespit devletin bittiği yönünde olmalıdır. Bizler devletiz; ama şu anda bırak atanın dediği gibi "mevcut kudreti akan damarlarda bulmayı", tutuklanmamak için, bir yerde bomba patlayıp da pisi pisine gebermemek için kendimizi korumaya çalışıyoruz. Evet devlet bitmiştir, yakında 17.yıldızı da takarsınız bir tarafınıza.
  ···
  1. 1.
   -1
   Devletin bittigine inaniyorsan gibtir git bu ulkeden bu ulke Müslüman Türklerin ataputçu ingiliz yunan dollerinin değil
   ···
   1. 1.
    0
    Yine bir yanlışlık var, bu ülke Müslüman Türklerin değil islamı ve Türklüğü siyaset malzemesi yaparak oy toplamaya çalışan kişilerin devleti. Yani dediğin gibi bizim devletimiz değil. Bir de şu çelişkiye bakalım madem Ataputçuysam ki değilim, aynı anda hem ataputçu hem de yunan dölü nasıl olunuyor? Atatürk dediğin şahıs senin şu anda yazmanı sağlayan kişi, yunanları (belki de dedelerini) denize dökmüş kişi. Yani Atatürk'ün fikirlerini benimsiyorsan Yunan dölü de olamazsın değil mi beyin yoksunu çomar? Ayrıca kutuplaştırma yaparak altına giremeyeceğiniz laflar ediyorsunuz. Madem ülkeden gitmemi istiyorsun, sana bir şartla gideceğimi söyleyebilirim. Çok ciddiyim bu konuda. Eğer 100 milyar dolarlık parayı hesabıma yatırırsan bu ülkede durmam bile. Ama maalesef hem konuşup altına giremiyorsunuz hem de fikir beyan edip rezil oluyorsunuz.
    ···
   2. 2.
    -1
    Hauahuahau denize dokme yalanına hala inanıyor musun dur ben soyleyeyim o "düşman" lar vardi ya hani ingiliz amerikan fransiz yunan fln işte onlarla kolkala çekilmiş ayni masada "içki" içerken çekilmis goruntuleri var ataputun sadede geliyorum yani ataputçu demek yunan dolu demektir ayni anda hem ataputçu hemde yunan dolu olmamak imkansiz 100 milyar doları zütüne sokacakasan ozelden hesap numarasi ver foto isterim yalniz ben altina giremiyecegim laflar etmem burada yazmamı sağlayan da Allah'dır o istemezse 1 harf bile yazamam sayın putçu ayrica islam buyuk harfle yazılır birine beyin yoksunu demeden önce kendine bakmanı tavsiye ederim sayin putçu
    ···
   tümünü göster