/i/Siyaset

Saygı Çerçevesinde Özgür Siyaset Platformu
 1. 1.
  +862 -130
  Ülke yönetiyorsun sen ülke. Traktör sürmüyorsun adam.Senin aldığın her karar ağzından çıkan her söz bu milletin bu, milletin çocuklarının kaderini belirliyor.Senin dediğin şey gidin dolar bozdurun bu nasıl bir ekonomi anlayışı. Ulan bu milletde dolar varmı sence açlıktan ağzı kokuyor lan bu milletin .Birde vay efendim dolar bozucakmısız. Sen niye bozmuyorsun ailen niye bozmuyor kendi dolarlarini isvicrede kasalarda saklamayı biliyorsunuz ama dimi .Sen dolar ucuzken arge çalışması yapma,üretim yapma,her devlet dairesini banka hisselerini yabancıya filan sat, esnafı vergiyle ez , çiftçiye uretime yatirim yapma hazir para icin her şeyi sat ithalatı arttır dış şirketlere kendi şirketlerine vermedigin kadar taviz ver sonra fed faizleri arttırınca vay efendim nasil arttirirsiniz vay efendim bu millete bunlar sökmez vay efendim türk ekonomisi yıkılmaz.Zaten siz yıktınız lan ekonomiyi ne dediğinden haberi yokki.Hayır köprü yaptım diye övünüyorsun o köprüyü de
  yabancılara yaptır.Köprü yapılırken boğazdaki madenleride ver onlar tabi nasıl olsa bor umuz var dünyayı yöneteceğiz ya .Köprüyüde dolardan işlet e giden o köprü yaptırma parasi nerde aa dogru dimi o yabancı şirkete gitmisti daha fırat kalkanındaki 2 askere sahip çıkamayan hükümet abd ye res çekiyor yazık harbiden yazık o yüce türk milletinin düştüğü hallere bak o şanlı ordunun girdiği hale bak yazık çok yazık .

  Dipnot : Hayırlı olsun dolar 3.78 euro 3.99 a ulaştı 4 olur o da yakında. Ama bir dakika bizim zaten dolarla işimiz yokki ...

  Edit :Aha ilk comar cuguladı bakam daha kac tane var .

  Edit2:Zamanında dolar 1.60 olunca ecevite yazar kasa firlatan esnaf nerde simdiki comarlar nerde.

  Edit3:Mekanınız cennet olsun size sahip çıkamadığımız yazıklar olsun.Kaçırılan 2 askerimizin şehit düştüğü haberi simdi yayınlandı .

  http://m.sondakika.com/ha...kaybolan-askerin-9146688/

  Edit4:Merkez bankası biraz işe yaradı galiba piyasaya dolar salmışlar 1.500.000.000 milyarlik biraz düştü dolar bakalım bide trende girmişiz sağolun ne kadar insan farkına varirsa o kadar iyi bu ulke sizin gibi neler olduguna gercek yuzuyle bakan insanlar sayesinde ayakta.

  Edit5:Bahçeli de kuklası olmuş bunların milliyetçi bir partinin başkanı suriyelilere vatandaşlık verilmesini savunuyor vay be.

  Edit6:Bana özelden pm atip cok biliyorsan sen yönet diyen arkadaşım bu nasıl bir cahil zihniyettir.

  Edit7:Pm den mk cehapelisi diye mesaj atan arkadaş ben burada chp ile ilgili hiçbir sözcük kullanmadım eger bu ekonomiyi ulkeyi geliştirecek sağcı bir parti olsa oyumu ona verirdim solcu olsada ona verirdim önemli olan iyi bir yere varacakmıyız varmıyacakmıyız ins o koyun aklın ile anlamışsındır.

  SonEdit:Özelden çok güzel yazmışsın eline sağlık pnp diyen kardeslerime sağolun hepiniz adamsınız.
  ···
   tümünü göster