/i/Tespit

 1. 1.
  +197 -38
  Üst edit: Hadi beyler az gayredinde trendde ilk 10 a girelim.

  1.Bahane= Uyuyor numarasi yapılır veya pencere tarafındaki koltuklar tercih edilir

  2.Bahane= Kendi kendinizi " ben o kadar bekledim onlar da adam olsaydı da binmeselerdi " şeklinde tatmin etmek..

  2.Bahane= Sinirli gibi gözükmek. bazen tırsıyolar yer falan isteyemiyolar.

  3.Bahane= Bacagınızı tutup uff uff amma agrıyor diyebilirsiniz _bir keresinde yapmıştım çook iyi hatırlıyorum allahım ne utanç verici bişey ama mazaretim vardııı acayip yorgundum.

  4.Bahane= iki kişilik koltuklarda otobüsün içine gelen tarafa yaşlı birini oturtursunuz... böylece kimseye yer vermek için uğraşmamak bahanesi ile kurtarırsınız.

  5.Bahane= Otobüsün en arkasına oturulur. yaşlılar oraya kadar gelemezler. ve boylece pgibolojik baskıdan uzak rahat bir seyahat yaparsınız.

  6.Bahane= Otobüse binmemek.

  7.Bahane= Başnız avuclarınız ıcıne alıp cok sıkıntılıymış gibi görünmek ve sık sık öfleyip pöflemek... bi sorununuz olduğunu anlayıp size bulaşmıycaklardır...

  8.Bahane= Otobüste yer vermemek icin yapılabilinecek en mantıklı şey hic bir yere oturmayarak ayakta yolculuk etmektir... hiç yer almadıgınızdan yer verme gibi bir sıkıntıya da girmiyeceksinizdir... hatta oturan genclerin yaslılar tarafından nasıl kaldırıldıgını izleyerek sadistce eglenebilir hatta yüzlerine "seninde gelecegin yer burasıydı hadi kalk kalk" anlamında bakıslar atabilir ve eglenceli bi yolculuk gecirebilirsiniz...

  9.Bahane= Sürekli dalgn dalgın bir noktaya bakılır ve yanınıza dikilip pgibolojik baskı yapan kimseleri görmüyormuş ayağına yatılır.

  10.Bahane= Kendi kendine konuşup deli izlenimi yaratarak hedef kitleyi bertaraf etme.

  nick6lar buraya o kadar emek var.
  (bkz: nickimi nick koydum)
  ···
   tümünü göster