/i/Tespit

 1. 1.
  +659 -181
  önce hiçbir ülkede kutlanmayan "kutlu doğum haftası"nı başımıza sararak 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayrdıbına gölge düşürmek istediler, andımızı kaldırdılar , ülkemizin tapusu lozana leke sürmeye çalıştılar şimdi de iyice pişkinliğe vurup din kisvesi adı altında milli bayramlarımıza dil uzatmaya başladılar.
  lütfen şunu gündeme getirin, "yeni nesil sizlerin eseri olacaktır" sözünü hatırlayın,bu maddelere inanan ve destekleyen insanların çocukları da bu yolda gidecek , çocuklara Atatürk'ü sevdirmeye çalışın , küçücük çocuklar gelmiş Atatürk'e küfür ediyor neden diye soruyorsun Allahsız o diyor , her neyse çok şey söylenebilir daha bunun gibi , durum bu yani gençler...

  edit: bakın ben bu görseli tarih ve militarizm grubunda gördüm, başlıkta da dediğim gibi Konya da dağıtıldığını söylüyordu arkadaş, Konya küçük bir yer değil , Hollanda'dan büyük yüzölçümü, ben Konya da yaşıyorum böyle bir şey yok diyen arkadaşlar konyada olan her şeyi bildiklerini mi iddia ediyorlar? ayrıca birkaç ay önce tatilden dönerken konyaya uğradım, Ensar vakfı şubesi gördüm bu adamlar hala faaliyet yürütüyor, önce buna bir bakın sonra olayın gerçekliği hakkında yorum yapın, diyelim ki görsel yalan, mesajım zaten gençlere ve çocuklara Atatürk'ü sevdirelim temalıydı , hiç kimse fotoğraftaki gibi düşünen kitlenin çokluğu ve varlığını reddedemez .

  edit2: kutlu doğum haftasına takmışsınız , size anlatamıyor muyuz laf? şeriat ile yönetilen onlarca Arap ülkesinin hiçbirinde kutlu doğum haftası denen bir olay yok, tamamıyla 23 nisan kutlamasını sindirmek için uydurulmuş yapay bir şey.
  ···
   tümünü göster