/i/Sözlük İçi

sözlük içi.
 1. 1.
  +39 -1

  Beyler tamamen alıntıdır böyle biseyin oldugunu bilmeyen kardeşlerimiz için açılmıştır, giblemiyosunuz ama ben kararliyim tekrar tekrar acicam


  Kız arkadaşı, daha doğrusu düzenli ciks hayatı olmayan, ya da hayatında hiç ciks yapmamış arkadaşların vazgeçilmezidir 31 çekmek, kibarcası mastürbasyon. Peki bu arkadaşlar ciks hayatları olmadıkları için mi mastürbasyon çekerler yoksa mastürbasyon yaptıkları için mi ciks hayatları, kız arkadaşları yoktur? Evet basit bir soru. Gel sana acı gerçeği söyleyeyim "sürekli mastürbasyon yapan adam kadınlarla ilişki konusunda başarısız olur". 
  Peki neden? 

  1- isteksizlik; Mastürbasyon yapan adam kendi kendisine yeter, cinsel tatminini bu sağlıksız(pgibolojik) yoldan karşılar, karşı cinse ilgi duysa bile bu doğal duygusunu körertir ve ımsıklaşır.

  2- Uyuşukluk-Tembellik; Mastürbasyon adamı uyuşuk bir birey yapar. Güzel giyinmek, spor yapmak, kendisini geliştirmek için mecali ve zamanı kalmaz. 

  3- Özgüven Düşüklüğü; Mastürbasyon yapan adamın özgüveni düşüktür. Düşünebiliyor musunuz beyler birilerinin çatır çutur zütürdüğü bir kız var ama benim kardeşlerim bu kızın hayalini kurup pipisiyle oynuyor. Çok onur kırıcı değil mi? Evet özgüven düşüklüğü derken fazla 31 çeken adam karşı cinsle konuşurken utanır, göz teması kuramaz, sesi çatallanır. Bildiğin kızların gözündeki "ayh ne kadar ezik, sünepe bir tip" konumuna düşer. 

  4- Dikkat Dağınıklığı; 31 çeken adamların %90'ı aynı sorundan müzdariptir. "Dikkat dağıklığı". Kitap okumakta, ders çalışmakta, hatta ve hatta film ve dizi izlerken bile sıkılır, bilgisayardan başka sekme açar. 

  5- Erken boşalma. Sen 15 yaşında başlayıp bu yaşına kadar sürekli 31 çeken bir bireysen kusura bakma ama bu kadar ımsıklığına rağmen bir kız arkadaş bulsan bile yarın bir gün sevişirken daha 1. dakika da pıss diye gidersin. Sonra kız arkadaşının pıs pıs gülüşleri arasında pantolonunu giyip "ulan kimseye anlatmasa bari diye dua edersin. Erken boşalma çağımızın en büyük sorunlarından biridir ve bir çok erkek bu sorunla uğraşır. Bu sebeple yıkılan yuvalar, ayrılan çiftler az değildir. Sadece erken boşalmaya yönelik bir yazıyı ileride yazacağım. Şimdilik konumuzu dağıtmayalım. 
  Evet daha bir çok zararını anlatabilirim. Lakin bir şeyleri değiştirmek için bu kadarının bile yeterli olduğuna eminim.

  Peki ne yapacağız? 
  Testosteron seviyemizi yükselteceğiz? Nasıl mı? 31 çekmeyeceğiz. Ne kadar basit değil mi? Maalesef değil. Ama bir süre elinizi o şeyinize dokundurmayacaksınız. 

  Peki Nasıl Yapacağız? Sonsuza Kadar Hiç Mi Çekmeyeceğiz?
   Hayır. Çekeceksin ama ilk süreçte değil. Nofap'a başladığınız ilk günden en az 70 gün, en fazla gece boşalasıya kadar  o alete dokunmayacaksın. Gözün korkmasın sigara gibi düşün ilk 1 haftayı atlattın mı merak etme gerisi rahat. Öyle duz duvara falan tırmanmıyorsun. Bu ilk süreçten sonra haftada 1, 2 kere falan yapabilirsin. Ama ilk süreç önemli!

  Eee Ne Kazanacağız Biz Bu işten?
   Öncelikle evde akşama kadar oturup "eee 31 çekmiyorum nerede kızlar?" diye zırlarsan o iş olmaz. 31'i bırakınca zaten bir çok şey kendiliğinden gelişiyor. Kendi hayatımdan örnekler vereyim. Boyu 1.75 ve 98 kilo olan bir adamdım. Hayal edebiliyor musun? iğrenç. Ayrıca işim olmadıkça evden çıkmayan, sürekli bilgisayar başında pinekleyen, kadınların Facebook hesaplarını kurcalayıp akşama kadar 31 çeken bir adamdım. Bir gün dedim ki bu hayat böyle olmaz kardeşim. Yaşıtlarım hayatını yaşarken ben hem sağlık yönünden hem mental yönden kendi kendimi öldürüyordum. Yabancı kaynaklardan bir çok araştırma yapıp nofap'a karar verdim.

  Nofap'tan sonra hayatımda neler değişti? Neler Değişir? Neler Değişecek?
  Kısacası gelelim fasülyenin nimetleri yani;
  Nofap'ın Faydaları

  1- Uyku Düzeni;
   Uyku problemim hemen hemen çözüldü. Çok rahat uyku çekmeye başladım ve sabahları muhteşem bir enerji ve morelle uyanıyordum. 

  2- Enerjik ve Aktif olmak;
   Evet sabah kalkar kalmaz içimde hissettiğim o enerji akşama kadar sürüyordu. O yorgun, bitkin, ımsık ben gitmiş yerine heyecan dolu, neşeli, esprili, hızlı bir adam gelmişti.

  3- isteksizliğin Kaybolması;
   Benim sorunum ne kardeşim? Kız arkadaşım, düzenli bir ciks hayatımın olmaması mı? Eskinden ne yapıyorduk? 31 çekip, sigaramızı yakıp rahatlıyorduk değil mi? işte nofap'ın en somut güzelliği burada devreye giriyor. Artık azınca, karşı cinsle ilişki arzulayınca 31 çekmek yerine sorunlarının üzerine gidiyorsun? Kilolu musun? Öff kiloluyum kadın gelmez demek yerine kendinde spora başlayacak güç ve azim buluyorsun. Düzgün giyinmen, bakımlı olman, temiz olman lazım değil mi? Ama bunlar çok zor, uzun işler. Hayır değil mastürbasyon yapmazsan o enerjini kendini düzeltmeye ve gelişirmeye harcıyorsun.

  4- Okul Hayatına Faydaları;
   Derslere emin ol net bir etkisi var. Yok diyen ya yalancıdır ya da zaten 5 yerine 4.90 alınca ağlayan bir inektir. Derslere etkisi yatsınamaz bir gerçek. Çünkü aklından binbir tilki dolaşması yerine direk olarak derslerine, hocana, kitabına odaklanıyorsun. Zihninin kimyasını düzenliyorsun.

  5- Özgüven Tavan;
   Kadınların kendilerine güvenen erkekleri sevdiğini bilmeyen yoktur heralde aranızda. Evet artık kadınlarla konuşurken gözlerini kaçıran, sesi kısılan, korkan ve utanan siz gitmişsiniz göz teması kuran, espri yapan, konuşmayı domine eden, güçlü ve kendinden emin biri gelmiş. Evet bu da nofap'ın en önemli etkilerinden biri.

   Çözüm sizin karar sizin. Burada size "haydi aslanlarım, haydi koçlarım başaracaksınız, yapacaksınız" diye motivasyon konuşması yapmayacağım. Zira güzel güzel bu işin faydalarını, kazanımlarını yazdık. Unutmayın hayatınız uzun bir gemi yolculuğu ve kaptanı sizsiniz. Dümen sizin elinizde ne tarafa kıracağınıza siz karar vereceksiniz. 
  ···
   tümünü göster