1. 1.
  +359 -57
  Edit: Evet biliyorum üst edit yasak. Uygun değil. Fakat bir şey dile getirmek istiyorum. Başlığım 4 saat önce açıldı ve bir çok kişi okudu şuku ve çükü verildi. Uzun bir süre anasayfada trend ve popüler kısmında ve sağ tarafta göründü. Fakat nedense modlarımız trend olarak işaretlemedi ve bunu dile getirmek istedim. Sanırım kendileri benimle aynı görüşü paylaşmıyorlar ve bu yüzden dolayı benim bu başlığım trend'den sayılmadı. Bunu yazmadan 1 dakika öncede anasayfadan komple başlığım kaldırıldı. Ama eminim kuzenimi gibseydim trend sayarlardı.

  Ortalığın içine ettiniz. Ne ar ne namus bıraktınız. Ülkenin dıbınakoydunuz. Ülkenin ırzını gibtiniz. Ülkenin özü kalmadı be. Arkadaş bugün gördüğüm kaçıncıdır ya. Ulan bu rahatlık nedir. Giymiş zütüne kızların giydiği gibi daracık kısacık şort gevşek gevşek konuşuyor. Ulan sonra gittikleri yerden geri dönüyorlar arka çaprazımdan ayyy diye bir ses geldi amk bildiğin kız inledi sanki. Noluyoz lan diye bir baktım 3 gay şakalaşıyorlar milletin içinde. Ya ar namus kalmamış millette şerefsizim çıkarıp birbirlerini gibseler kimse sesini çıkarmaz. Nasıl bir şey arkadaş bu. Aklım ermiyor valla. Avrupalı gibi olacağız ya dıbınakoyayım herkes modern olacak ya dıbınakoyayım. Bu nedir lan. Irzını gibtiğimin yerinde bu nedir dıbınakoyayım. Ulan gay olabilirsin de bu millet bunu kaldırmaz. Gidin evinizde gibişin ne tak yapcaksanız evde yapın.

  Kızlarda yok mu lan suç. Onlar avrupalı sanıyorlar ya kendilerini. Modernsiniz ya dıbınakoyayım. Neredeyse zütünü gösterecek şortlar giyiyorlar. Zaten zütün yarısı görünüyor. Az daha imkanı olsa züt deliğini göstererek dolaşacak huurlar. Ne biçim aileleri var bu milletin. Anası babası da mı adam değil bunların. Ne rahatlık lan bu. Ondan sonra sana baktığımız zaman sapık ilan edersiniz. Kendi kaşarlığının farkında olmayanlar başkalarının sapıklıklarını gün yüzüne çıkarırlar. 12 yaşındaki kız azgınlıktan tavan yapar olmuş. Makyajdan yanına varılmıyor. Lan daha çocuksun sen. Bu ne ayaktır. Nedir bu kendini gösterme çabaları zütü başı açmalar. Erkekleri elinde oynatabileceğinizi sanıyorsunuz değil mi kaşarlar sizi. Sizin elinizde oynatabileceğiniz tek şey gibimizdir.

  Her neyse fazla uzatmayalım. Ülkenin bu konuda acil formata ihtiyacı var. Gidin çarşaf giyin demiyorum ama her şeyin bir dozu var birader bu dozu bilin. Aşırıya kaçmayın. Modernlik adı altında yemediğiniz halt yok.

  Önemli Edit: Öncelikle herkes önyargı yapmayı bırakmalı. Size kimse çarşaf giyin çıkın demiyor. Sakal bırakın demiyor. Lafı zütünüzden anlamayın. Bir arkadaşım şu sözü söyledi ve bence kısa özeti budur: "Arap kültürünü islam sanmakla batı kültürünü medeniyet sanmak aynı hatadır."

  Çok Önemli Edit: Burada kimseye hakaret etmiyorum. Kendi düşüncelerimi genelleme yaparak paylaştım ve kimsenin bana hakaret etmesini istemiyorum. Bu konuda çok ama çok ciddiyim. Bazı arkadaşlar haddini fazla aştığı için yasal yollara başvuracağım ve sonra tanımadığı insanlara klavye üzerinden anasına bacısına ve şahsıma hakaret etmenin ne demek olduğunu soracağım ve bu konuda çok ciddiyim.

  Modlara Edit: Başlık trendde olduğu halde trend yapmayan modlara selamlar.

  http://www.incisozluk.com...odlar%C4%B1-adaletsizdir/
  ···
   tümünü göster