/i/Kadınlar

Kadınlar daima haklı.
 1. 26.
  +17 -1
  Herkes tüm kızlar aynı değil demiş. Ben aksini iddia ediyorum. Kızlardan daha iyi oyuncu bulamassın. Her kız kendini mutlu hissettiği yere gider. Ardında bıraktıklarına bakmadan giderler. Erkekler de aynıdır. Karşılarındakiler mutlu olunca onlar da mutlu olurlar. Çünkü biz karşımızdakini mutlu olmak için neşelendirmeye çalışırız. Karşımızdaki üzgünse biz de üzülürüz. Üzgün rolü yapmayız gerçekten üzülürüz. Bir kızı kolay kolay terkedemeyiz terkedilmeyi bekleriz. Terketsek de onu kırmadan yaparız bunu. Bir diğer erkek türü ise kızların kimyasını çözmüş(benim gibi) onlara güvenmeyip numara yaparak kullanırlar. Ve emin olun böyle yapınca üzülen siz olmuyosunuz.
  ···
  1. 1.
   +1 -5
   Terk etsek de onu kırmayız mı dedin? Sen nerede yaşıyorsun ya cidden? Hayır başka erkek falan mı yok çevrende, tamam böylesin diyelim diğer şerefsizlere nasıl rastlamadın? Sen hüngür hüngür ağlayan erkek gördün mü sorarım ben sana? Yok tipe bakıyormuşuz yok öyleymiş yok zengin mi dermişiz... tak deriz kardeşim. Ben benim peşimden 4 yıl koştuğu için birisine şans verdim. Benden yaklaşık 10 cm kısa birisiydi, yakışıklı değildi, zengin sayılırdı ama benim ailem onun ailesini zengin yerine koymazdı, kültürlü de değildi aynı kolejde okurken o atılmıştı ve liseyi bile bitirmemiş bir çocuktu. O bana "tabi sen güzelsin ya benimle konuşmazsın" dediği için bir şans verdim ve ona hep sadık kaldım. Ama sonu işkence eziyet oldu ben dayağından kurtulabilmek için araban atıp kendimi günlerce hastanede yattım. Neler yaşadım yine de ona da laf getirmedim. Hala da derim. Beni çok sevmişti derim. Sonra yine denedim.
   http://www.incisozluk.com...llah-a-emanet-%C3%B6lmek/
   ben bu acıları bi kız yüzünden mi çektim sence?
   çok acımasızsın aslında
   kızlara bunları yazarken bile acımıyorsun farkında mısın
   bir kızın bakireliğine takan erkekler var ya hani buralarda, işte senin bahsettiğin kızlar birinin elini bile tutmamış olsa da bakire değildir gözümde anladın mı?
   ama bu kızların zütünü kaldıran da sizsiniz
   hak edene acı çektirmezsiniz canınız yanar masuma oynarsınız onların canını yakarsınız
   bazen cidden sinirlerimi bozuyorsunuz ya
   genelleme yapanın kafasına edeyim
   tüm erkekler aynı o zaman
   ···
   1. 1.
    +7 -1
    Sus kezban
    ···
   2. 2.
    +2 -1
    Saçmalamaya üşenmemiş kız qumqi
    ···
   3. 3.
    +4 -1
    Ağlayan erkek gördün mü demişsin hiç bir erkek ağladığını bir başkasının görmesini istemez sizin zütünüzü. sırf dalga geçmek için kaldırdık bazı ciddiye alan abazalar türedi diye kendinizi bi tak sanmayın git antalya ya Ruslar almanlar sırf türk erkekleri için geliyorlar sizlerden de 1000kat iyiler yoklukta gideriniz var sizin bi tak sanmayın kendinizi
    ···
   4. 4.
    +2 -1
    Bi tak sandığımı mı anladın şu yazıdan? Git ötede yaşa ergenligini.. Ruslar sizin için geliyorsa git evlen tutan yok
    ···
   5. 5.
    0
    bende diyorum lady proana neden her kzı aynı değil davasında diretiyor kız meğersem kezbanmış amk
    ···
   6. 6.
    +1
    Kötü şeyler yaşamışsın eyvallah bacım da sen kimsin şans veriyorsun aq ?Bakın işte benim en uyuz olduğum nokta bu kızın peşinden koşan dalyarak gibi tipler bunların zütünü kaldırıyor sonra ona şans verdim diyor
    ···
   7. 7.
    0
    4 yıl boyunca peşinde koşturmak nedir hadi koşturdun 4 yıl boyunca elemanın sana dayak atacak kadar öküz biri olduğunu nasıl farketmezsin bi de üzerine beni sevmişti dersin? seven adam incitir mi sevdiği kızı lan manyak mısınız nesiniz anlamıyorum

    işte böyle embesiller için sizi el üzerinde tutacak, size kendinden çok değer verecek ama sizin ezik dediğiniz iyi çocukları üzdünüz kızlar...
    ···
   8. 8.
    0
    Gerçekten algılama sorununuz var uzakta takılın
    ···
   9. 9.
    0
    yav he he
    ···
   10. diğerleri 7
  2. 2.
   +6 -2
   Haklısın sana da yazık olmuş. Genelleme yapmam yanlış olabilir. Komik olan ne biliyo musun? Hikayeni okudum sonra tekrar okudum. Baktım olmuyor müslüm gürsesten sensiz olmazı açıp tekrar okudum. Sonunda kendi kendime güldüm. Acaba her terkettiğim kız bunları hissediyor mudur? Takıldığım kızların hepsi ucuz kız olduğu için bir tak hissettikleri yok bence. Ben gine de onları kırmamak için ilişki istemediğimi söyleyip durdum. Şimdi farkına vardım da onlar acı çekse de güler geçerim. Duygularımla yaşamayı bıraktım. ihtiyacım olanı alır giderim. Ve haklısın acımasızım. Ama bunu kendi isteğimle olmadım.
   ···
  3. 3.
   +2 -1
   Sadece yazabildiklerimi okudun üstelik. Bu acıları günlerce yaşadım. Sorun şu canım kardeşim herkes aynı hallere düşebiliyor. Daha da beter acılar çekiyor. Ama bunu ne kızlar ne erkekler yapıyor. Ruhu bozuk insanlar yapıyor. Bir insan şerefsizse şerefsizdir cinsiyete takılma bu kadar.
   ···
   1. 1.
    +4 -1
    gibtirme lan cinsiyetini
    bal gibi cinsiyet işi bu ..erkek zengin ,uzun, kültürlü,çok çok güzel kız istemez.. emin ol buna çüünkü hepsini bir arada bulamayacagını bilir. jadi istedi diyelim gene istemez cunku elinde durmayacagını bilir.. ancak kızlar ister,en iyisini ister amk kezbanları , sanki kendilerini en iyisi gibi.. bizden iyisini bulunca direk kaçarlar.. ulan allah belanızı versin şu yeni neslin.. keşke tüm kızlar annem gibi olsa..
    ···
   2. 2.
    -1
    her zaman kardesim yazmana gerek yok amk yavsamicaz merak etme
    ···
   3. 3.
    +1 -1
    Gerçekten fazla agresif davraniyorsunuz bi pgiboloğa gidin siz
    ···
   4. diğerleri 1
  4. 4.
   +1
   Yazmıcaktım Amk taki bunu okuyana kadar izmirde Oturuyorum Ortalıkta Gezinen Kızların Çoğu Popilik Derdinde Araban Para Varsa Gerisi Önemli Değil Ha Düzgünleri Yokmu elbette var Zaten O Düzgün kişi Karşınıza Çıktığınızda Aşık Oluyorsunuz şimdiki ilişkilerin çoğu gösteriş için kızlarda erkeklerde 15-25 Yaş Arası Özellikle Her taku Yiyim Eğleneyim Kafasında yaş 25 Geçince Bu Sefer iki Tarafta Evlenmeye Uygun Adaylara Bakmaya Başlıyor. Eskiden Bir insan Birini Sevdimi O Onun Hem ilki Hemde Son Sevdiği Olurdu Şimdi hat değiştirir gibi sevgili değiştiriyorlar ondan sonra nie mutsuzum. sahsen aile ortamında tanışmak en iyisi çünkü ilişkiye ciddiyet ve sorumluluk geliyor ve az çok karşı tarafı tanıyorsunuz geçmişini biliyorsunuz.
   ···
  5. diğerleri 2
   tümünü göster